Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek minimális mennyisé...

Szerintetek minimális mennyiségű bor nem gyakori fogyasztása árt a babának a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
ertem a who tobb szaz orvosbol es kutatobol allo csoportja nem mervado oke. kar mindenki csak azt a tanacsot fogadja el ami az erdeke es neki teyszik.A magyar orvosoknak is a who ajanlasat szabadna csak a kismamaknak ajanlani.Lazit meg a gyogytea is nem csak az alkohol pocakkemenyedes egy termeszetes velejaroja az egeszseges terhessegnek azt nem kell kezelni ha nem rovidul tole a mehszaj.Joga lazitas labmasszazs gyogytea nem alkohol kell ra.De mindenki a sajat gyereket hordja ot alkoholozza mar a mehben ennek minden kovetkezmenyevel.Jozan esz kerdese a dolog az alkohol a felnott szervezetre is mergezo karos anyag.
2012. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

62 %-os, ne mondd már hogy ritkán 1-1 deci bor méreg! Nyugodj meg, a kisfiam makk egészséges, ugyan úgy mint sok más gyerek! Te hallottál már olyanról hogy 3-4 x 1 dl bor a 9 hónap alatt ártott és beteg baba született miatta?


Igen, az a sok okostojás találta először ki hogy pl a glutént ne adjuk 1 éves kor alatt, utána mi volt? bocsika sok lett a gluténallergiás úgyhogy mégis kellene adni. Nem ez volt? Szóval teszek az ajánlásaikra egy nagyot!

2012. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Sok doki tényleg ajánlja. De igazság szerint én azt tapasztaltam, hogy a szülés, terhesség körül semmiben sem biztosak.

Én tutira nem innék és nem is ittam egy kortyot sem.

És szoptatás alatt sem! Biztos, ami biztos!

2012. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az a WHO nem mondta, hogy pl. egy pesti kismama ne menjen ki az utcára, mert annyi szmogot lélegez be, mintha elszívna két szál cigit?

Ettől függetlenül nem hiszem,hogy van olyan, aki nem megy ki! A szőlőléről meg annyit,hogy speciel a barátnőm próbálta terhesen vérszegénységre, sz.rt sem ért. Így a dokija a bornál maradt!

De gondolom, aki ennyire vigyáz magára, az nem eszik sem felvágottat, sem virslit, sem e-betűs dolgokat,nem iszik csak szűrt vizet, ugye?

2012. nov. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
igy van felvagott virsli fustolt aru nem kismamanak valo. szurt viz jobb es BP tenyleg szmogos De amit kibtudsz vedeni azt ki kell.
2012. nov. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

akkor lehet ezt folytatni is, csakis biogyümölcs (hogy ellenőrzöd hogy tényleg az?), házitej (hogy ellenőrzöd hogy nem tömik a tehenet antibiotikummal, hogy kellő tisztasággal kezelik azt a tejet?).

Egyszerűen minden amit a szervezetedbe viszel ezzel az erővel amit Te felvázolsz méreg!

No mindegy úgy és azt eszel amit akarsz meg én is, de lenézést nem kérek köszönöm szépen amiatt hogy alkalmanként megittam a 9 hónap alatt 1 deci bort! Tudod vannak az igazán szégyenletes dolgok (pl aki a gyerekét a wc-n húzza le), foglalkozz inkább azzal, ne olyan kismamákat bánts meg akik igenis vigyáznak a babájukra (még ha a te elméleted szerint veszélyezteti is, de ezzel a többség nem ért egyet). Ha az orvosunk megengedi, nehogy már Te felül akard bírálni, és lenézni azokat az anyukákat akik semmi rosszat nem tettek, vagy ha mindenképp ezt akarod tartsd inkább magadban a véleményed. ítélkezés nélkül is le lehet írni a mondandódat!

2012. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Persze! Ki tudom védeni,hogy pl. nem dohányzom terhesen, vagy,hogy nem drogozom, ill. hogy nem liter számra iszom a bort. Mert ezek azok, amik valóban károsak!

De ennyi erővel,akkor nem ennék meg egy májkrémet, vagy vajkrémet terhesen, mert tele van E-betűvel. Ahogy még számtalan dolog, amit gondolom te is fogyasztasz.

2012. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem eszek husipari hulladekot majkrem felvagott stb.

Nem eszunk disznot, marhat 1x egy honapban csirket csak biot, halat stb bio zoldseges gyumolcsot,malomipari termeket is biot es nem fogyasztunk gyari kesztermeket sem. De nem errol szolt a dolog.Nem voltam lenezo azt mondtam alkohol mereg mindenkinek M orszagon az alkoholizmus nepbetegseg ezert is kerulni kell.

2012. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Figyi! Az ilyen dolgokra a nagy többségnek nincs pénze. Neked van egy ilyen becsípődésed (de amúgy honnan tudod hogy tényleg bio az a gyümi meg az a hús?)de nem ez az átlag. Nem érzem magam felelőtlennek, és szar anyának mert alkalmanként ittam bort, meg ettem a kertből nem bio gyümölcsöt, meg ettem bolti májkrémet, akár meddig irkálsz akkor sem fogom úgy érezni hogy igazad van!
2012. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nézd! Látszik abból,ahogyan élsz, hogy te olyan típusú ember vagy, aki a széltől is óvja magát, családját stb. De nem mindenki lihegi túl pl. a terhességét.

Én sem tettem. Nyilván nem éltem teljesen ugyanolyan életet, de bizony,ha nyáron a 40 fokban megkívántam egy pohár sört, akkor havonta egyszer megittam. Ettem én mindenből csak mértékkel. Nálam nem volt tiltólistás étel. Nem szedtem semmilyen vitamint, ettem gyümölcsöt, igaz nem volt bio. Makk egészséges gyerekem van!

Barátnőmnek 25 évesen rákja lett. Nem iszik, nem cigizik, nem kávézik, jógázik, minőségi kaját eszik és nem eszik vöröshúst.

2012. nov. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!