Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy úgy vagyok...

Normális, hogy úgy vagyok ideges, hogy nincs rá semmi okom?

Figyelt kérdés
Nálam mióta terhes vagyok nagyon sokszor előfordul.
2008. máj. 26. 09:09
 1/8 A kérdező kommentje:
10 hetes
2008. máj. 26. 09:09
 2/8 anonim ***** válasza:

A hormonok... sajna normlis.

De próbálj meg nem ideges lenni, számolj 5-ig, mielőtt cselekszel, és gondolj a másik félre is.

Nyugi, a terhesség szép és hamar elszalad, élvezd ki:-)

2008. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. máj. 26. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ideges vagyok, állandóan kötekszem, jajj szegény párom, mennyit tűr, mindíg vele kötöszködöm. Minden nap legalább 1-szer sírok ok nélkül, és rettenetesen rosszul tud esni minden. 15 hetes kismama
2008. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En amugy is hirtelen csattanok fel de miota terhes vagyok en is valahogy hamarabb megy mindenki az idegeimre.....mar eleg ha nem olyan hangnembe szol hozzam valaki ahogy jol esne mar csattanok....sajnos ez ezzel jar.bar az elmult heten ugy tunt h kezd az ingerlekenysegem kicsit alabb hagyni es vissza allni a normalis szintre.de azert vannak meg ingadozasok...:o)

Gratulalok a babahoz!

2008. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szíja!Ilyenkór minden meg válltozik bennünk,rengeteg hormont termel a szerevezetünk,és ez lelki válltozásokal is jár.Én 19 hetes terhes vagyok,és sokszor sírógörcseim vannak,és nem találom helyem,nem tudok mit tenni ellene.Nekem a testi válltozások is befólyásolják hangulatom,nagyon nehéz,hogy nem úgy állnak rajtam a ruhák ahogy eddig.De ez a 9 hónap a babáról szól nem rólam,és nem idegesitek ezekell a dolgokkal senkit sem.Próbálj sokat piheni,és babádra gondolni,sétálj nagyokat,foglad le magadat!!Nagyon szép baba várást!Üdv:Zsuzsa
2008. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj hogy a sok idegeskedéstől fáj a gyomrom.
2008. máj. 26. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 35 hete ideges vagyok,pedig semmi okom rá.:)
2008. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!