Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi idegbetegség?...

Terhességi idegbetegség? Napok óta ideges vagyok, éjjel agresszív álmaim vannak, pedig nincs okom rá? Nektek is van ilyen? 29km

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 12.héttől a 20.hétig voltam így. Tudtam hogy a házasságom is tönkre mehet a viselkedésem miatt, de akkor is csináltam:( Ez egy nagyon rossz időszak volt, szerintem súroltam a depresszió határát. Nem tudom mi okozta, de azóta nagyon jól érzem magam és nyugodt vagyok. Én is állandóan horror filmbe illő dolgokat álmodtam... De ennek vége. Azt hiszem ezt hivják terhességi depressziónak. Általában a 2. trimeszterben szokott előfordulni. Biztos elmúlik neked is hidd el!
2010. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen ki lehet készíteni. Nem is értem magam. Pedig már a 3. trimeszterben vagyok.
2010. márc. 6. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
hormonok gyerekek, én is így vagyok, sőt, mindenki, nálunk a 2. jön, én is idióta vagyok.
2010. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Agressziv nem vagyok,de folyamatosan vannak nekem is horror-almaim.Komolyan mondom lever a viz töle!
2010. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy hete a barátnőmet meg a páromat püfölöm,leszúrom,rugdosom!Tegnap este néztem a tv-t és neki álltam csak úgy sírni!Ma meg bármi jöhet nem lehet felidegesíteni!Rossz nagyon nem tudom mitől van!
2010. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem a 29. hetem eleje óta van bajom! Fáj mindenem, éjjel álmatlan vagyok vagy rémálmokkal tele és iszonyat idegbeteg vagyok!!! Kötözködök és minden baj, semmi sem jó! Kigyilkolom a környezetem vele.
2010. márc. 6. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Pasi vagyok, de általában értek a nők lelki világához. Tudod, az a tipikus, akit barátnak szeretnél inkább - nem azért, mert ronda, hanem mert lelki szemetesláda :D

Biztosan van stressz, például hogy nem alszol. Ilyenkor meg aztán tényleg minden rosszérzés hatványozódik. Amit javasolni tudok: sokkal kevesebb házimunka/bármilyen munka, (több) délutáni vagy kora esti alvás, és hogy sokszor mondd a férjednek, hogy szereted. Mikor érzed, hogy kezdesz felidegesedni, jobb, ha kicsit egyedül maradsz. A környezeted meg fog érteni, ahogyan most is megértenek. Ne aggódj, szerencsére már nagyon tájékozottak a férjek is a témában. Lehet, hogy ő pont azt kérdezte itt, hogy ilyenkor mit csináljon :)


Jó egészséget :)

2010. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
homeopátiás szerekkel nagyon jól lehet az ilyen problémát kezelni, mivel nem gyógyszereket használnak, várandósok is nyugodtan szedhetik. a www.homeopatia.info.hu oldalon több olvasói kérdés is van e táméban, és az orvosok közvetlenül válaszolnak a feltett kérdésedre, ha bejelentkezel. én már hónapok óta szedek homeopátiás szereket idegi problémáimra, látványos a javulás. fülakupresszúrával is nagyon jó er3edményt lehet elérni idegi eredetű problémáknál is.Saját magadnak is tudod csinálni, én is rendszeresen csinálom. ha érdekel ennek az elérhetősége: [link] oldalon keresd meg az egyik linkre rákattintva az "akupresszúrát".
2010. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!