Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vagyok terhes a második...

Most vagyok terhes a második gyerkőcömmel és egyszerűen nincs türelmem a kisfiamhoz (19 hós). Sokszor már lelkiismeretfurdalásom van hogy ilyen ideges vagyok vele. MagneB6-ot szedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl amikor alszik, akkor aludj te is. Este feküdj le korábban. Az alvás csodákra képes.
2011. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Talán túl korai volt a második baba,ha az elsőhöz sincs türelmed!(nem bántásként írtam)

Probálj meg többet pihenni,hiszen a kisfiad nem tehet róla,hogy mégegy gyereket akartatok,ezért tőle nem szabad elvenni a szép gyerekkort!

2011. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az én kislányom 2 éves múlt, iszonyú dackorszak. de van hozzá türelmem, mert ha most nincs, mi lesz később? majd ha megszületik a picike, akkor is kell hogy legyen türelem a féltékenykedésre , arra, hogy a 2 gyerek nagyobb megterhelés mint egy...(nekem a kislányom se egy eygszerű eset). szóval nem tudom, muszáj, hogy legyen türelmünk. nem tudom, honnan van nekem, mert segítségem semmi, a férjem is egy tahó már elnézést, mégis van.

11 hetes km

2011. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minél többet mozdulj ki, ha bírja az állapotod! A friss levegő mindkettőtökkel csodákat fog művelni.
2011. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én megértelek én is így voltam. Ezt csak azt tudja aki benne van. igen, persze mi akartuk a kistesót, mert úgy gondoltuk, hogy az idő telik, egyikünk se lesz fiatalabb, akkor minek menjek vissza dolgozni max 1 évre, a "nagyot" meg beadni bölcsibe/oviba. Nem volt még két éves a "nagy"fiam, amikor terhes lettem a kicsivel. Hát igen, pihenni nem lehetett sokat, pedig az első 3 hónapban állva is eltudtam volna aludni.

Hát könnyebb nem lesz, nem akarlak elkeseríteni. Most 3 hetes a kicsi, sokat éjszakázok, a nagy ilyenkor mélyen alszik, mikor meg én tudnék aludni a nagy kel föl, és ő is igényli az együttlétet.

2011. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a 2. és 3. válaszolónak: Eddig volt türelmem, csak mióta terhes lettem dolgoznak a hormonok... Úgyhogy nem a türelmemmel van a baj. Segítséget, jótanácsot kértem nem pedig oktatást... Köszi
2011. jan. 27. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok. nem oktatást adtam, csak azt mondtam, hogy én is terhes vagyok és csak muszájból találok türelmet, mert ha nem ,akkor csak rosszabb lesz. sztem ez is egy tanács. de ha te nem úgy gondolod, az a szíved joga.
2011. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Második vagyok.Nem kioktatásnak szántam,csak az igazat írtam,de hát ugye,ha fáj az igazság...?!
2011. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok!

nagyon gonoszak vagytok, szégyelljétek magatokat! Miért kell bántani azt aki jó szóért, tanácsért, vigasztalásért jött ide, nem azért, hogy belerúgjatok! Én elkezdtem szedni a Flavin Kudzu termékét, ezt lehet terhesen is, szoptatás alatt is javítja kedélyállapotot. Ha van valaki ismerősöd aki foglalkozik ezzel rá tudsz kérdezni. A hormonok tényleg megbolondítják az embert, erről nem mi tehetünk!

Fel a fejjel és minden jót!

2011. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok! Bocsi a link lemaradt:

[link]

2011. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!