Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, az...

21 hetes terhes vagyok, az utolsó UH-n azt mondta a doki sok a magzatviz. Azt tanácsolta 4D re menjünk, mikor érdemes elmenni és mit néznek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Már a héten is érdemes elmenni, a 18. héttől ajánlott.

És ha jó helyre mész 4D-re, akkor mindenét megnézik a babának centiről-centire. Én nem jó helyre mentem, és a babámból nem láttam semmit, még a körvonalait sem! :(

Egyébként elég neves klinikán voltam!

2008. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 24 hetesen voltam 4d-n,nekem is sok volt a magzatvíz.(bát nekem ott mondta csak a doki,hogy több a víz),nem tudom pontosan miket nézett,de elég alapos volt,és amikor mondta hogy több a magzatvíz,akkor állt neki nagyon alaposan átnézni mindent,és utána mondta,hogy a babának semmi baja,minden rendben van vele,és szerinte a több magzatvizet az okozza,hogy magas lesz a terheléses cukorom.Ez pénteki nap volt,hétfőn mentem a terhelésre,és tényleg igaza lett a dokinak,mert tényleg magas lett a cukrom..Egyébként ő mondta akkor azt is,hogy az esetek nagy többségében a több magzatvíznek,semmi oka,következménye,nincs.Csak úgy több valamiért...És miután nagyon alaposan átnézte a babát,és mindenfélét mért,azután a végén hagyott engem is mozizni egy kicsit...Szerintem menj el a 4d-re mihamarabb,legalább te is megnyugszol... 36hetes kismama
2008. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én iker terhes vagyok (24hetes)és az egyik burokban nekem is több magzatvizet állapítottak meg. Az én dokim nem tulajdonított neki nagy jelentőséget, de elmentem amúgy más okból kifolyólag genetikai tanácsadásra (életkorom miatt) és ott javasolták a magzatvízvételt. Gondolhatod hogy beparáztam, a genetikán aztmondták rendellenességre is utalhat a több víz, az én dokim viszont nyugtatgat nem lesz baj, mert a magzatvíz mennyisége állandóan változik. Amúgy 4D-n is nézték minden rendben van, és az eddigi eredmények is ezt bizonyították. Még egy hét és meg lesz az eredmény a magzatvízvételről is, hát nagyon remélem a legjobbakat mert bele sem merek gondolni mi lesz ha nem!

Szerintem Te már nyugodtan mehetsz 4D-re ne várj semmire.

De a neten is utánna tudsz nézni mit okozhat a több magzatvíz. Azért ne haragudj nem akarlak megilyeszteni, de hát mindenre fel kell készülni és ezt csak utánna nézéssel lehetséges! üdv.

2008. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most voltam 38. heti UH-n, és nekem is ezt mondta a szonográfus, hogy több a magzatvizem a szokásosnál, de egyáltalán nem rossz értelemben mondta, hanem arra a kérdésemre adta megnyugtatásként válaszul, hogy mennyire fér el a baba. Azt mondta, hogy sokkal több helye van, mert több a magzatvíz. A papírra is rákerült kiemelten, de semmi aggasztót nem mondott, pedig ilyenkor szoktak, ha mégis. Én nem aggódom. Ha úgy érzed, aggaszt, beszélj a dokiddal, mit tanácsol.
2008. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!