Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetes vagyok. Normális...

9-10 hetes vagyok. Normális ha nem nagyon érzem magam még terhesnek?

Figyelt kérdés

A babával minden ok, már 2x is voltam a dokinál. De a terhességi jeleim elmúltak, csak néha egy kis mellfeszülés van, álmosság, fáradékonyság. Más nem. Elevitete szedek, amitól eddig még nem híztam semmit, és a székletem is jó.

Más is van ezzel így? :)


2008. máj. 26. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 10 hetesen múltak el a tüneteim, nincs ezzel semmi gond, mi szerencsések vagyunk, gondold el, van aki végighánnya a terhességet. A székrekedés is mostanában jelentkezett nálam, 15 hetes vagyok. A fáradékonyság kb 12 hetesen kezdődött nálam. Nem törvényszerű, hogy végig legyenek tünetek. Ú
2008. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így vagyok én is.nem hízok nincs semmi bajom de terhes vagyok.9 hetessen csak a hasam puffad fel de amúgy semmi különös.
2008. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is puffad néha a hasam, de én sajna 92 kg vok, tehát van bőven hasam. :)
2008. máj. 26. 08:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi,nincs semmi gond! A tünetek jönnek mennek. Én is így vagyok velük. Néha kicsit érzékenyebb a mellem,de van,hogy egyáltalán nem feszül.Az állandó fáradékonyságtól nem bírok szabadulni sajna:( Ahogy írtad a súlyod,egyáltalán nem baj,ha nem híztál! Én 108 kgról indultam,+ 3,5 kgnál tartok.(csak) Boldog babavárást!

20 hetes kismama

2008. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi tünetem van, hogy nől a pocim és mozog a baba:-) Ezenkívl semmi, hál istennek.

mindenki másképp éli meg a terhességet, és csak örülj, hogy nincs semmi tünneted, ettől még minden rendben van.

2008. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hetes múltam nekem már csak időnként van émelygésem, a mellem pedig csak akkor érzékeny ha oldalt fekszem, más tünetem nincs . Én kedden mgyek UH-ra, remélem minden rendben lesz.
2008. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kilenc és fél hetes vagyok és eddig szinte egyáltalán nem voltak tüneteim. Az egész eddigi terhességből két vagy három nap volt, amikor este kicsit rosszabbul voltam, émelyegtem meg szédültem, és ennyi! Mellfeszülésem alig volt, érzékeny a mellbimbóm, de ennyi. Meg persze puffad a hasam, nehéz begombolni a gatyeszt:)

De nemcsak én, hanem a baba is jól van, hálég, szóval nyugi!:)

2008. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2008. máj. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!