Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet magzatvíz? SOS

Lehet magzatvíz? SOS

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok, az előbb jöttem fel a llépcsőn, és kifolyt belőle valami, elég nagy foltot hagyott a bugyimon, kb fél tenyérnyit, azóta átöltöztem, tettem be zsepit, de semmi, 15 perce volt kb. Ugye ez nem magzatvíz? Színtelen, szagtalan volt, annyi volt a mennyisége hogy még kb a gatyámon is egy cms foltot hagyott. Bocsi a nyers fogalmazásért. Szerintetek mi lehetett ez? A babám most is érzem, csuklik, azóta semmi folyás, ha mg víz lett volna ugye tòbb jött volna, vagy azóta is csordogálna???S
2012. nov. 24. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Tök normális a terhesség harmadik szakaszában főleg- a néha ijesztő mennyiségű- folyás. Én is elgondolkoztam anno rajta hogy miért lehet ez, arra jutottam, hogy valszeg a hüvely ilyenkor próbálja extra nedvesen tartani magát, a szülés megkönnyítésére-de ez tényleg csak a saját elméletem :) A lényeg hogy ne aggódj, de figyeld magad, mert a magzatvíz nem csak zúdulni tud, hanem szivárogni is,de azt észreveszed,mert az nem marad abba.
2012. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ketelkedsz benne bemesz megnezeted a korhazban van egy teszt amino sure a neveolyan mint a terhessegi teszt ha magzatviz elszinezodik mindket csik.Ebben a terhessegi korban a magzatviz nem atlatszo!!
2012. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) azota semmi, de meg figyelem. Nem is hallottam meg errol a tesztrol. Koszi a valaszokat meg egszer. Mindketto hasznos volt.
2012. nov. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!