Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hét körüli kismamák! Hogy...

26. hét körüli kismamák! Hogy álltok a hízással?

Figyelt kérdés

eddig plusz 8 kilót sikerült magamra rántanom... szerencsére senki (védőnő, doki) nem szólt még miatta.

ti hogy mennyit híztatok eddig?

és hogy vagytok egyébként? (közérzet, ilyenek)

köszönöm a válaszokat :)


2012. nov. 22. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
5kg
2012. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a 30 hetes vagyok eddig 5 kg jött fel, de nekem diétáznom kell, lehet ez is az oka.
2012. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 kiló plusz, nem tudom, hogy sikerült... előzővel 20 felett jött fel, nagyon féltem, lehet, agyban állítottam be, hogy most nem szabad, és kész.
2012. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Most járok 12kgnál ami főleg a mellemre és a fenekemre ment mert nem nagy a hasam! Sok gyümölcsöt eszem és főtt ételt a csokit édeset nem nagyon kívánom mégis hízok bár sokan azt mondjak most nézek ki jól főleg a páromnak tetszik azért nem is bánom annyira:-)
2012. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fogytam 8 kilot az elején ugyhogy pont most vagyok a kiinduló sulyomnál.

AM. jól vagyok, bár már érzem hogy kevesebbet tudok menni mint előtte. Voltam kórházba is keményedések miatt, de elmultak szerencsére, nem pihentem eleget.

Ma viszont olyan fejgörcsöm van reggel óta, hogy sztem kényteln leszek bevenni egy panadolt. :(

2012. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok ma voltam védőnőnél 7 kilónál járok, én ki is akadtam, mert nem mértem magam....viszont csak a cicim meg a hasam amin látszik, combban sem szorítanak a terhes nacik, de a hasam óriási, nem is értem, hogy lehet de szinte a gyomrom alatt rugdos már:-) A hát fájáson kívül mostanában érzem magam a legjobban....
2012. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves 5-ös válaszoló! remélem hamar elmúlik majd a fejfájásod!! jobbulást :)


én is remekül vagyok, csak lelkileg vagyok kicsit padlón.. nagypapám kórházba került. remélem nem lesz semmi komoly. az nyugtat, hogy ott jó kezekben van, megkap mindent ami kell neki, csak mégis aggódom. (bocsi, hogy itt sírom el a bánatom, csak muszáj beszélnem róla)

2012. nov. 22. 19:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező! Hogy van a nagypapád? mi történt vele?

Jó kezekben van, ne félj, ott vigyáznak rá! Kívánom a legjobbakat!

2012. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm vagyogat... Asztmás és most elkapott valami légúti betegséget. Nem nagyon tud beszélni, kapkodja a levegőt, ezért lelegezteto gépen van. Remélem hamar ki tudják kezelni a betegséget, és hamar hazaengedik. ( bocsi az esetleges hibákért, telefonról írtam)
2012. nov. 23. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Most kezdtem a 25 hetet, eddig +5 kilónál tartok.Amúgy fittnek érzem magam, csak estére fáradok el kicsit jobban.A vashiányt leszámítva minden lelet ok.
2012. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!