Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj a babának ha belélegzem a...

Baj a babának ha belélegzem a festéket?

Figyelt kérdés
A férjemmel szeretnénk kifesteni a hálószobánkat de 29.hetes terhes vagyok és félek h árt a babának ha belélegzem a festék szagát.Segíthetek vagy inkább kérjünk meg valakit?
2012. nov. 21. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, nyitott ablak mellett fognak festeni...

teljesen más a szobafestés, mint pl. valaki 9 hónapon keresztűl bagózik....

2012. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Persze mindent megteszünk hogy azért ne legyen annyira tömény a szag meg itt valaki írta a maszkot azt is veszek akkor szerintem.
2012. nov. 21. 10:37
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak ilyen-olyan munkálatok, annyi, hogy nem a frissen festett szobában aludtunk.

Ennyi erővel a városba se menjél be, mert a sok kipufogógáz is ki tudja mit nem okozhat. Ahhoz képest elég sok kismama vezet, ül a dugóban, intézi a dolgait.

2012. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja és a számítógép előtt se üljél, mert sugároz...............
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi nem gond. Ráadásul gondolom nem lakkoztok, mázoltok, hanem sima falfestékkel végigkenitek a szobát. Nem kellemes a szag, de sok festék pl. vízzel van higítva, szóval szerintem ha bírod, nyugodtan segítsél.
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A párom is mondta h ha esetleg majd fájni fog a fejem a szagtól vagy hányingerem lesz akkor mennyek ki.szerintetek a dulux festékek mennyire "károsak"???
2012. nov. 21. 13:54
 17/17 anonim ***** válasza:
A falfestékek általában vizes bázisúak. Pl. diszperzit. Mindenképp ilyet válasszatok és akkor nem lesz probléma.
2012. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!