Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen mennyi volt a...

30 hetesen mennyi volt a haskörfogatotok?

Figyelt kérdés
Most már tényleg rosszul vagyok! 4 hete írtam, hogy 97 cm, már ezt is soknak találtam. Most 106 cm!, úgy, hogy közben 1 kilót fogytam. +8 kg van rajtam, nem vagyok kövér, nagyon meggondoltan eszem. Attól félek, hogy egy óriásbébim lesz, és elképzelni sem tudom, hogy két hónap alatt még mekkorára fog nőni, és hogy fog belőlem kijönni.
2009. aug. 15. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
én 28 hetes vok 8kg híztam és 107cm!Szerintem átlagos !Ha nem vagy cukorbeteg nem hiszem hogy óriásbébid születne!
2009. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy akkor, lehet hogy bagyobb lessz a hasad, de a babád nem biztos, aki magas annak több hely van a babának hogy elférjen, alacsonyaknál, meg inkább kifelé tütemkedik, lehet hogy te abba a táborba tartozol, nekem kis hasam van, nem mértem meg, csak mondják, és eddig kb 6 kg ot híztam, 29 hetes km:)
2009. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit, inkabb bizz az uh-s meresekben, mint a pocakkorfogatban. Nem tudom, hogy neked egyaltalan miert merik, errefele egyaltalan nem foglalkoznak ezzel, mert a doki szerint ez nem elsosorban a baba nagysagatol fugg, hanem az anya adottsagaitol, medencejetol, csipojetol, hasfalatol, izmaitol.

En magas vagyok, nem volt sem kicsi, sem nagy a pocakom. A baratnomnek hatalmas pocakja volt az enyemhez kepest. Mindketten a 40. heten szultunk, az en fiam 4 kg-os lett, az o kislanya 2700 gramm. Ha a pocakmeretunkon mult volna a dolog, akkor en max 2,5 kg-osat szultem volna, o pedig 4,5 kg-osat. Megsem igy tortent.

2009. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!