Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a haskörfogatotok 31...

Mekkora a haskörfogatotok 31 hetesen?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal idegesít, hogy kicsi a hasam. ( 102 cm a 31. héten) De egész terhességem alatt azt mondja mindenki ha meglát, hogy azt hittem nagyobb, meg hogy de kicsi. A dokik szerint normális méretű. Szépen,lassan nő, nem repedtt még a bőröm sem, folyton kenegetem. Kinek mekkora pocija van ennyi idős terhesen, és repedt már a bőrötök? Valyon az enyém fog repedni?
2011. jún. 3. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Na nekem a 34.héten volt 102 centi,úgyhogy ne parázz semmin.... Most 35 hetesen és 5 naposan 106 cm. Az én bébim most kezdett el igazán nőni. A tied is csak eztán fog. Tennél fel képet a pocidról?
2011. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 103 cm volt, ha jól emlékszem. Most is csak 104 cm, így a 33.héten
2011. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok képet föltenni. Csak 25 hetes képem van.

de ami nagyon érdekes, hogy tesóm babája nagyon nagy baba volt nem is tudta megszülni, csak császárral. Összehasonlítottuk az ultrahangos eredményeket, és kiderült, hogy a mi kislányunk nagyobb jóval, mint az ő kisfiuk volt ennyi idősen. A pocimon ez nem látszik. Nagy babára számíthatok?

2011. jún. 3. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 98cm, én az elejétől kezdve azt hallgatom, hogy Jézusom jó nagy hasad van, nekem meg ebből van már elegem...

Nem szabad foglalkozni a sok NAGYON OKOSNAK KÉPZELEM MAGAM, mert már szültem egy gyereket megjegyzéseivel, én mostanában azt szoktam nekik mondani, hogy én legalább nem seggben hordom a gyerekem, hanem hasban, egyből csöndben maradnak...

Azt javaslom találj ki Te is valami hárító dumát :-)

2011. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de jó fej vagy! Ez tetszik

így is fogok tenni. :D

2011. jún. 3. 14:11
 6/10 A kérdező kommentje:
ja! csak az a baj, hogy én a hátamon és a fenekemen is hordom a pocimat. nagyon kiszélesedtem. Nekem totálisan kislányos a pocim. Olyan vagyok, mint egy zsák. :(
2011. jún. 3. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor Te meg mond azt nekik, hogy Kicsi a pocim?! Nem baj, legalább nem lesz tele csíkokkal a hasam, és nem kell majd jövő nyáron a strandon szégyellnem semmit, Bomba Anyuka leszek :-)

Addigra bőven lemegy úgyis a hátadról és a popodról is minden, és tényleg a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben, mindenki más meg foglalkozzon magával :-)

2011. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Püff. Kicsi a 102 cm 31. héten?? Ne hallgass te senkire! A lényeg, hogy TE érezd jól magad. Ez teljesen alkati dolog. Aki magas, annak kisebb a hasa, aki alacsonyabb annak nagyobb, hiszen kevesebb a hely benn. Függ még a hasizom erősségétől is, hogy mennyire tágul a bőr attól is.

Egészségesek legyetek mindketten az a fontos!

(39 hetesen 98 cm-es hassal mentem szülni, egy 3600 grammos 54 cm-s egészséges kisfiút. Ahányszor én hallottam, hogy hű de kicsi, biztos kicsi lesz a baba, meg, hogy ajajajjaj hujujujj...)

Ne foglalkozz senkivel! Akkora amekkorának lennie kell:)

2011. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az unokatesóm a szülész nőgyógyászom, ő mondja mindig, hogy az UH-n SACCOLT értékek nem mérvadók. Volt már olyan esete, hogy az UH szerint a baba 2,5 kg, erre meg megszületett 4,6-al. Azt nem tudják mérni, hogy mennyi zsír rakódik a babóra, csak a csont hosszúságot, meg a fejkörfogatot, abból saccolja a gép a súlyt.

Az meg, hogy ki mekkora babát tud megszülni szintén alkati. Van aki a 3 kg-ost sem tudja, van aki meg a 4,6-ast is simán.

Szóval ne aggódj!

Boldog babavárást neked!

2011. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm a válaszokat. Olvastam egy könyvben, hogy olykor képzeletbeli füldugóra lesz szükségük a kismamáknak, mert sok az okoskodó körülöttük. Én próbálok eszerint élni, de nem mindig sikerül. Örülök, hogy teljesen tünetmentes a terhességem, és hogy mindketten jól vagyunk. Igazatok van! Mit számít bármi, ha egészséges, és én is jól vagyok?
2011. jún. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!