Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kívánós: hogy bírjátok,...

Aki kívánós: hogy bírjátok, csajok?

Figyelt kérdés
Nekem az első babánál semmi ilyesmi nem volt, most meg félnaponként megőrülök valamiért, perpill a Pringles chipsért... amúgy sosem ettem még, csak most olvastam róla, nem is szoktam chipset enni. De volt már olyan, hogy éjjel elsírtam magam, annyira kívántam a rántott húst, máskor meg az ananászt.
2012. nov. 16. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hisztis vagy. :)
2012. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam első terhességnél, hogy legyen ilyen, és éjjel felébreszthessem a férjem, hogy jöjjön velem rántott húst sütni, de sajna nem volt ilyen. :) Ha kívánsz valamit, hát egyél. Mértékkel. Azért figyelj, hogy ne hízz sokat, de semmi bajod nem lesz, ha eszel. Most a 2. terhességnél se voltam kívánós, viszont a terhességi cukrom miatt sok mindent nem ehetek, amit szeretnék. Örülj neki, ha ehetsz. :)
2012. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát én végig kívánós voltam,most van az utolsó hetem,folyton csak csokit ennék,főleg túró rudit :D

A párom egy este,mondta hogy enne egy kis csokit,erre a pocaklakó,neki kezdett rugdosni hogy neki is kell :D

Én mindent ettem ami jól esett,nem érdekelt mennyit fogok hízni,kb 13-14 kg jött fel.

2012. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én végig gyümölcslevest ettem, nem bírtam abbahagyni. :))
2012. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ölni tudnék az édességért a 16. hét óta de mivel cukros lettem nem ehetek:-( Rendes kínzás elmenni a csokis pult mellett vagy bemenni a pékségbe. Ha Te eheted amit kívánsz akkor egyed, mikor engedd meg magadnak ha nem most:-P. Csak mértékkel nehogy gond legyen :-) Boldog Babavárást 33hkm
2012. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elso terhesseget vegig hanytam most meg kivanos vagyok :)

lehet nekem nem annyira eros a kivanossagom, de van, hogy napoki halogatok 1-1 etelt amire megfozom, de adig aztkivanom vegig :)

2012. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mióta nem hányok mindig van valami amiért megveszek. az elején nem bírtam leszállni a csipszekről, folyton azokat ettem volna, most meg a csokiért lennék képes ölni, nem bírok boltba menni úgy hogy ne vegyek csokit, vagy ha sikerül megállni akkor meg egész nap szenvedek hogy nekem csoki kell :) sajna ez a súlyomon is meglátszik :(
2012. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Chipset ne egyetek, rettenetesen egészségtelen sem a babának nemjó sem az anyuka szervezetének és nemcsak azért mert hizlal.
2012. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!