Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kisamik hogy...

37-38 hetes kisamik hogy vagytok? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Én olyan gyengének érzem magam mint a harmat. Alig birom vonszolni magam, pedig csak 13 kg-ot híztam. A pocakom 115 cm-es. Egyébként 170 cm és 62 kg-ról indultam. Már minden fáraszt. Naponta 2*, 3* is le kell feküdnöm szunnyadni, pihenni picit, márha a gyerekektöl le tudok pihenni. Ti hogy vagytok? Hogy birjátok az utolsó heteket?
2012. szept. 22. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 39+1 vagyok. A pocim 117,és sajnos 16-17kg-ot sikerült magamra penderítenem. Én 176cm vagyok és 63-64kg-ról indultam. Én nem vagyok fáradt,minden nap takarítok,felmosok,padlót súrolok,wc-t takarítok =D Egyedül sétálni nem bírok már annyira,mert nagyon lent van a lánykám feje és inkább csak billegek,mint egy kacsa =) Lánykámat hétfőn 3500grammra becsülték,a szonográfus ránézett a pocimra,és annyit kérdezett: túlhordás miatt van itt? =D Nekem első baba,szóval nincs ki napközben lefárasszon,viszont már a 17.héttől kezdve itthon kellett lennem,így inkább már csak azért viselem nehezen mert baromira unatkozom. Vannak jó pillanataim,de igazából már inkább csak nyűglődöm,éjszaka megfordulni egy tortúra,és most már szinte minden éjjel 10-5percesek a jóslók,de semmi. Én már baromi türelmetlen vagyok,és nagyon nagyon szeretném a karjaimban tartani a kislányomat =) Kedves Kérdező,Te,hol fogsz szülni? Izgulsz? Én picit félek,de csak akkor,mikor jönnek a fájások,mert nagyon fáj,de amint elmúlik,el is felejtem,mennyire fájt =) Iszom a málnalevél teát,meg homeos bogyókat szedek =) Te készülgetsz valamivel? =)

2012. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én Debrecenben fogok szülni. Nem iszom a teát, mert a 2. babám 4 óra alatt meglett. A korház kb 3/4 órányira van, így nem javasolták. Nehogy ne érjek be. Bő hete vannak naprol-napra erősödő jóslóim. Általában óránként 1, de van hogy 10 percenként 1,5 óráig, aztán vége. A homeo bigyókat nem ismerem. A gátmasszázst akartam mindenáron elkezdeni, de mivel hajlamos vagyok a koraszülésre azt sem ajánlották. A 37 hetet már betöltöttem, úgyhogy ez a veszély elmult szerencsére. Te milyen homeo bogyókat szedsz, és mire?

Engem mostanában leginkább a gyomorégés kínoz nagyon. A kacsázás és az ágyban megfordulás (sokszor már nevetséges) kínjai ismerősek nekem is. De hát ez már ezzel jár. Engem leginkább ez a gyengeség aggaszt. Bár a lányom elkapta a hányós vírust, lehet hogy az én gyengeségemnek is ez az oka. Remélem elmúlik. Te merre fogsz szülni?

Könnyű szülést kívánok neked!

2012. szept. 22. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a caulophyllum-ot szedem(természetes oxitocin) és a cimicifuga-t ez meg azt hiszem a méhszájra meg a fájásokra hat. Nekem beindult a szülésem a 33.héten,azóta meg ki se akar bújni =) Én a Bajcsyban fogok szülni és kocsival tíz perc a kórház így bevállaltam az ilyesmit. A gátmasszázst viszont nem tudom,hogyan kell :( De jó,milyen gyors szülésed volt,akkor most is ilyesmire számíthatsz!

Neked is nagyon könnyű és csodaszép szülést kívánok!! =)

2012. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 38 hetes vagyok. 117cm a köldökömnél a pocakom.

Köszi kérdésed, nagyon jól vagyok, semmi bajom, az egész terhességet nagyon jól viseltem. Nem híztam, nem vizesedtem, az elején egy kis émelygést leszámítva semmi bajom nem volt.

Most már kicsit zsibbadok alvás közben, meg úgy kelek fel az ágyról mint egy nyugdíjas, de ezen kívűl semmi. Ma kirándultunk a Bakonyba, múlthéten szőlőt szüreteltem :D


Kitartás!

2012. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, én most nagyon is jól vagyok!!! (Jobban mint a 30.hét környékén...) Jól alszom, testileg-lelkileg minden oké. Csak van egy nagy gombóc hasam, nem mondanám éppen kényelmesnek, de már nincs sok hátra..

3.baba! Nagyon izgulok, hogy milyen szülés lesz, beérek-e a kórházba (múltkor elég necces volt).

Iszom a málnalevél teát, szedem a homeós bogyókat én is, biztos ami biztos, nem baj, ha gyors szülés lesz. Inkább szüljek meg egy mentőautóban, mint vajúdjak fél napig...

2012. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Énis Debiben fogok szülni :-) a klinikára járok és elsején lesz programozott császárom ha addig kihúzom. amugy énis kb 13 kilót hiztam,de már nagyon soknak érzem.főleg este felé már alig birom vonszolni magam.nekem is van egy másféléves csemetém szóval nemsokat tudok pihenni mellette.te melyikben fogsz szülni?
2012. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A klinikán. Hogy mikor azt majd pocaklakó eldönti. Lehet, hogy találkozunk. :-)

Kedden megyünk Nst-re. Neked miért kell császár? Sógornőm is császárral szülte a babáit. Ő a szeme miatt. Debrecenben élsz?

Minden jót a szülésedhez.

2012. szept. 24. 06:04
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az első is császár volt mert faros volt.most a második babám is faros,így nem kérdés.én pénteken megyek még uh-ra hogy nem e fordult meg utánna meg hétfőn műtenek.remélem kihuzza addig a babám,mert már vannak jóslóim.van orvosod?én Dr. Krasznai Zoárdhoz járok.az elsőt meg Dr.Csorba Rolandnál szültem.
2012. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja amugy szoboszlói vagyok,innen járunk be.
2012. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én orvosom Dr Juhász Gábor. Tegnap du óta 3-10 perces jóslóim vannak. Nem tudom meddig húzzuk. Sok sikert mindkettőnknek. :-)
2012. szept. 26. 05:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!