Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+2 kismama vagyok hogy...

37+2 kismama vagyok hogy bírjátok kismamák?

Figyelt kérdés
37 hét
2012. szept. 19. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok 37+3 napos :)


Köszi, minden a legnagyobb rendben. Semmi problémám nincs, az egyedüli rossz amit fel tudok hozni az az alvás közbeni zsibbadás és az h ki kell párnáznom magam, mert nagyon feszül, húzódik a pocakom, de ettől függetlenül ki tudom magam pihenni.

Egyébként hálistennek az egész terhességem problémamentes volt (kopp-kopp). Se hízás, se vizesedés, semmi ilyesmi!

A derekam szokott még néha-néha fájdogálni, de most már tudomásul kell vennem, hogy le kell lassítanom. 2 napja még szőlőt szüreteltem :)


Egyébként első baba, kisfiú, és október 8 az időpont, de szerintem nem várja meg.


És Nálad?

2012. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia én is elég jól viselem a terhességet bár most már nehéz éjszaka állandó pisi lassan már ülve alszom mert húzódik nekem is a pocóm ja meg ahogy tágulok fáj a medencém mint egy öreglány úgy kelek fel néha:) én október 9 és szintén kisfiú én is azt mondom hogy nem vár addig már nagyon izgulok és te?
2012. szept. 19. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Dejóóó :) Nálatok is Kisfiú :)Gratulálok!


Igazából sokan kérdezik, de attól függetlenül, hogy első baba nem izgulok. Én az elejétől próbálom magamban tudatosítani, hogy miért is megyek oda- a Kisfiamért :) Biztos fog fájni, mert azt a gyereket nem adják ingyen, de akkor és ott semmi nem fog már érdekelni csak hogy kint legyen :) Illetve ez sem tart örökké- na Én így állok hozzá- eddig bejött és nem félek. Inkább egyfajta izgalom van rajtam, hogy elöbb jön-e vagy hogyan alakul :)

2012. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mondjuk azért én is így próbálok gondolkodni meg ez jó hogy így gondolkodsz de azért ott van hogy mégis az ismeretlen na de majd lesz valahogy........és mi lesz a neve?????a mi kis picurkánk máté lesz:)nem tudom mennyire hiszel a jóslatokban de párom nővére beszélt egy jóssal még terhességem legelején és mikor még nem tudta senki megmondta,hogy unoka lesz a családban,fiú lesz és hogy előbb fog érkezni hát most már kíváncsi vagyok:és hány éves vagy persze ha nem vagyok túl indiszkrét.........
2012. szept. 19. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Vicces :) Nálunk is Máté lesz :)
2012. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsi. Egyébként 23 éves vagyok, a férjem 34. 7 éve vagyunk együtt :)


Pont ma este megyek a dokimhoz, kíváncsi leszek mit mond, és mikor küld NST-re :)


És Te/Ti?

2012. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg vicces:)én 25 párom 29 holnap megyek 3nst -re nem voltál még????
2012. szept. 19. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 37ik héttől kell járni ha probléma mentes a terhesség. Ezért is vagyok kíváncsi, de ma kiderül :)
2012. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nálam az elsőnél aludt a drágám fel kellet rázni:)a másodiknál fent volt egész végig nagyon ügyes volt nagyon jó érzés ahogy hallod a pici szivecskéjét.........:)
2012. szept. 19. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen :) Dokimnál is az UH gépen mindig meghallgatjuk :) Bár már sokat nem látni belőle :D

Kíváncsi vagyok h fog viselkedni, eddig minden UH elött amikor kellett volna h fent legyen, aludt, és a leghihetetlenebb pózokban :D

2012. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!