Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet elöre tudni hogy lesz-e...

Lehet elöre tudni hogy lesz-e tejcsi a babanak? Sargas elötej mar 20. het ota van, akkor ez jot jelent?

Figyelt kérdés
most 31 hetes vagyok es mindig csak annyi van,az a sargas,es csak pici pötty a bimbon.a cicim egyebkent sokat nött,amugy sem volt pici.
2009. aug. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni. Nekem soha nem volt a szülés előtt előtejem, mégis 1-1 évig szoptattam. Ismerősömnek volt előteje, és szülés után elapadt.
2009. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajna az előtejből nem lehet következtetni hogy lesz-e tejcsi.

Boldog babavárást!

2009. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyetértek az előttem szólókkal,előre sajnos nem lehet tudni és következtetni se,hogy mennyi tej lesz!Sok minden befolyásolja,sajnos!:)

2009. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, ha szoptatni fogsz, lesz tej. Nagyon ritka kivételektől eltekintve csak annak nincs aki aki nem szoptat.
2009. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt elotejem boven, de anyatejem nem. Ot hetig szoptattam ennek ellenere a babamat, napi 7*1 orat volt cicin ezen idoszak alatt, plusz amikor o aludt, akkor naponta tobbszor csinaltam a szaporito fejest. Az elotejem szules utan 2-3 hettel eltunt, ahogy kezdtek urulni a terhessegi hormonok a szervezetembol (legalabbis a doki ezzel indokolta), az anyatej nem indult meg.

Elore ne parazz ezen, allj hozza ugy, mint a vilag legegyertelmubb dolgahoz es raersz akkor gondolkodni, ha gond lenne.

2009. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem íróknak, állítólag a tejcsi-előtejcsi léte között nincs összefüggés. Nekem is volt a 20. héttől előtej és szoptatok, úgyhogy ez szerintem akkor is jó jel :) Két ismerősömnek akik szintén mostanában szültek viszont nem volt, és nem is szoptatnak. Persze ez nem túl nagy minta egy statisztika készítéséhez :) Igazuk van, ne parázz ezen. Én nem paráztam, tesóm is tápszeren nőtt fel és egészséges. Szerintem nagyrészt a fejben dől el a dolog, ezért vedd természetesnek hogy szoptatni fogsz, és kész.
2009. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmi összefüggés az előtej és a majdanai szoptatás között. Nekem egy csepp előtejem sem volt, most 14 hósan választottam le lányom, mert babás vagyok.
2009. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt előtejem ,mégis 3évig szoptattam a fiam,most 26 hetes pocis vagyok, még semmi, hál' Istennek.Ne aggódj, ha igény szerint szoptatod a babád, nem lesz semmi gond!
2009. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!