Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy hiába sok a...

Van olyan, hogy hiába sok a tejcsi, mégsem elég tápláló a babának?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én így jártam,senki nem hitte el ,aztán amikor egyik napról a másikra tápszeres lett a babám 7 hónaposan ,érdekes onnantól átaludta pl.az éjszakákat !
2010. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, regi tevhit, anno azt szoktak erre mondani hogy hig a teje valakinek. Akkor jön elö a tema amikor a baba nem "megfelelöen" hizik. Ami szinten ostobasag. Engem is ezzel paraztattak, de en ellentetben sajnos jo nehany anyukaval annyira ragasztkodtam a szoptatashoz, hogy nem hagytam magam, igaz 2 hetig nagyon keveset hizott a baba, de utana mindent bepotolt, es az alatt a 2 het nem hizas alatt jo sokat nött:D

Minden anyuka megfelelö összetetelü tejet termel a babajanak.

2010. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö valaszolot pedig több okbol is furcsallom, mert ha valakinek rengeteg a teje, akkor a babaja nem lesz egyik naprol a masikra tapszeres. Es attol mert jol emeszthetö az anyateje valakinek azaz a baba sokszor eszik szinten nem a tej minösegere utal.
2010. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még most is sok tejem van,de a lányom már nem nagyon akar szopizni. Tápló volt-e vagy sem,azt nem tudom,de az tuti,hogy 6 hetes kora átalussza az éjszakákat. Nem egy szumó bajnok,sőt még húsosnak sem mondható. 5 hós koráig csak tisztán anyatejes volt,de mivel nem igazán jöttek a kilók,így elkezdtük a hozzátáplálást. Hát most 7 hós,és most sem hízik többet.... Szóval nyugi,van ilyen!Ja, 3050 gr,53 cm-rel született,most lesz vasárnap 7 hós,most 6000 gr, és 70 cm....
2010. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Én voltam az első válaszoló ! Szóval azt nem értem kedves értetlenkedő ,hogy miért nem csak a kérdésre felelsz ?

Sajnos ideje előtt egy bizonyos gyógyszer miatt abba kellett hagynom a szoptatást ,ami hidd el rendesen megviselt ! Igazából a következő éjjel volt furcsa a dolog amikor végigaludta az éjszakát ! Szóval van olyan ,hogy NEM tápláló az anyatej ! Vita lezárva !

2010. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kell védjem az utolsó válaszolót, nálam teljesen ugyanez volt a helyzet, mint nála, és azóta alszik éjjel a babám! Valamint az előtte folyamatosan nyűgös kislányom egy jó kedvű, mosolygós baba lett.
2010. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam, hogy nincs olyan hogy nem elég tápláló a tej, de nemrég láttam egy riportot, és a kórházban a nővérke mutatta a lefejt anyatejes üvegeket, és más színük volt, és mondta, hogy amelyik sárgás az zsírosabb.
2010. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam az első válaszoló ! Szóval azt nem értem kedves értetlenkedő ,hogy miért nem csak a kérdésre felelsz ?

Sajnos ideje előtt egy bizonyos gyógyszer miatt abba kellett hagynom a szoptatást ,ami hidd el rendesen megviselt ! Igazából a következő éjjel volt furcsa a dolog amikor végigaludta az éjszakát ! Szóval van olyan ,hogy NEM tápláló az anyatej ! Vita lezárva !


Azt hiszem jol fogalmaztal elöször ertetlenkedtem es nem vitaztam!!! De igy mar ertem, hogy gyogyszer miatt kellett abbahagynod a szoptatast. Sajnallak elhiszem, hogy rossz lehetett. De ettöl meg ugyanugy tartom a velemenyemet rossz tej vagy nem eleg taplalo olyan nincs. Persze egy normalisan taplalkozo anyukanal, mert aki keveset iszik es nem eszik semmit annak mitöl is lenne teje?

2010. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!