Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának mit adtok...

1 éves babának mit adtok vacsorára, ami tápláló és jót alszik tőle?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6 körül adom az uzsonnát és este 8,30kor a tápszert, ha tápszer elött eszik vmit, nem issza meg a tápszert, az egész éjszakát átalussza.
2011. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tejet kap 8kor 250-et!
2011. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb igy van, 6 körül vacsora-uzsonna, este fél kilenc körül, fürdés után tápszer. Lillus is átalussza az éjszakát.
2011. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést. A tápszer előtt mit adtok enni a gyerkőcnek (pékáru, főzelék, tejpép stb)????
2011. jún. 30. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én semmit, csak a tej, ezt írtam ha adnék neki előtte azt is írtam volna! Ilyenkor rágcsálgat ezt azt, mást nem kap.
2011. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
uzsira gyümölcsöt, vacsira főzeléket, lefekvéskor cicizik
2011. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7kor fekszik 6 kor egy nagy adag tejpépet kap,közvetlenül lefekvés előtt iszik tápszert!!!!!!!
2011. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával én is küzdöttem, ráadásul már nem adok neki tápszert estére és még tejérzékeny is, így tejfélék kizárva. A következők jöttek be: vízben megfőzök egy kávéscsésze grízt, amit valamilyen reszelt gyümölccsel édesítek, ezt nagyon szereti. Húst összefőzök édesebb zöldségfélékkel (cukkini, padlizsán), kenhető állagúra turmixolom és kenyérre kenem. Ezen kívül a sima húsos zöldséges főzelék. Ha ehetne tejeset, akkor szerintem a sajt is jó választás.
2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!