Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej után egyből tápszer?...

Anyatej után egyből tápszer? Ha nem elég a babának a tejcsi akkor lehet neki adni egyből tápszert? Csak pótlás szinten, mert még nagyon kevés tejem van, és Ő meg éhes. Elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt irod hogy még kevés a tejed, akkor valószinü még az elején vagy. Ha tápszerrel pótolod akkor sajnos nem is fog növekedni, mert attól lesz több minél többet szopik a baba. Tehát ha azt szeretnéd hogy több legyen akkor minél többször tedd cicire a babádat akár félóránként, szedjél homeopátiás bogyót és fejjed minden szopizás után. De persze még mindig ott a probléma hogy éhes marad a babád... Ha egy-két napon belül nincs semmi változás én biztos adnék neki tápszert mert én is sajnálnám babámat és nem vagyok tápszerellenes. De szerintem ha követed a fentieket akkor biztos nem lesz gond.
2010. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van, hallgass az első hozzászólóra!

Sok sikert :)

2010. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így-így! Szoptass többször, fejjél, homeos golyók. Nekem bevált. Sikerülni fog, ne keseredj el!
2010. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el.

[link]


Kitartás, és ne gondolkodj végletekben.

2010. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja alig van tejem, de úgy oldom meg az etetést, hogy mind a 2 cicit odaadom neki - ez is nagyon kevés - és csak utánna adok neki tápszert. Jó lenne ha visszajönne a tejem, mert még szeretnék szoptatni. Addig is erőltetem a szopizást. Te is tedd ezt: többször tedd cicire, majd beindul!
2010. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is gond volt ez, pótolnom kellett a frigóból a lefagyasztott anyatejből...nem hoztak javulást a bogyók és a gyakori szopik sem, így tápszert javasolt pótlásnak a gyerekorvos(persze nem egyből). Azt adtam neki, akkor napi 550-600ml volt az igénye és kb 200-250 ml tápszer kellett egy nap, mert annyira nem volt tejem. Aztán szép lassan lett eredménye a gyakori szopiknak, fejésnek, de a tápszert így sem tudtam kiiktatni. Így most, kb egy hónap után, amikor is kb 700 ml-t eszik meg egy nap a babám, ebből kb 60-90 ml-t kell anyatej helyet tápszerrel pótolnom. Jó esetben az sem kell, mert éjjel alszik és akkor lefejek kb ennyit és azt adom másnap este. Még mindig próbálkozom, hátha egyszer ez sem kell majd! Sok sikert neked is! 3 hónapos baba anyukája
2010. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!