Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héten normális hogy barnázom?

34. héten normális hogy barnázom?

Figyelt kérdés

Ma délután vettem észre hogy nagyon halványan de barnázom.A nyákdugó szerintem nem ilyen.Vagy nem tudom.A pocakom is fájdogál reggel még a lábamba is kisugárzott.Lehet hogy nyíltam.Már így is visszatartót kell szednem,mert C2100-as volt a méhszájam és sokat görcsöltem.Köszi a segítséget

34 hetes kismama


2009. aug. 14. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az orvosnál lennék, és nem itt várnám a csodát..

A barnázás sosem jelent jót!

2009. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek, menj orvoshoz az a biztos! Vagy hívd fel! Főleg ha ilyen előzmények vannak. Reméljük semmi komoly!

Minden jót és egészséget kívánok Nektek!

2009. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerdára van időpontom.Kedden meg védőnőhöz megyek.Szóval addig nem ugrálnék de ha nem múlik el akkor felhívom a dokimat.

Köszi a válaszokat

2009. aug. 14. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért hívd fel mindenképp! Nehogy baj legyen, szerda még messze van.

De addig is feküdj!

Minden jót még1szer!

2. válaszoló voltam!

2009. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel a dokid minenképp. Nem együttlét után barnáztál? A 8-ik hónapban nálam is volt ilyen és egy hónapra mellőznünk kellett a házaséletet!
2009. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem voltunk eggyüt de azóta már el múlt.Teljessen.
2009. aug. 16. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!