Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, szombaton...

17 hetes vagyok, szombaton voltam dokinál aki rákszűrést is csinált mivel 1 éven túl voltam. Azóta is barnázom. Ez normális vagy visszamenjek? Valakinél előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, de elmúlt.Szerintem ha nem fáj a hasad akkor nincs baj.A terhességnél érzékenyebb a hüvelyfal.

De ha téged megnyugtat menj vissza az orvosodhoz.Telefonon is elég lenne felhívnod:))

18 hetes

2009. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mikor múlt el?Szombaton barnáztam,tegnap semmi,ma ismét.Mondta a doki,hogy lesz,de azt mondta elmúlik 1-2 óra múlva
2009. febr. 2. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is terhesen csinálták meg a rákszűrést,de én nem barnáztam utána.Próbálj meg minél többet pihenni és ha pár napon belül nem szűnik meg,feltétlen menj el dokihoz!Nem hiszem hogy baj lenne,de azért nem árt az óvatosság!
2009. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy kicsit megsértett, és akkor vérzett, de már alvadt, ezért barna. De szerintem az a legjobb, ha felhívod, és megkérdezed, hogy ez normális-e?
2009. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!