Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínű, hogy terhes vagyok...

Valószínű, hogy terhes vagyok de nagyon fiatal kb.3 hetes. Mikortól vagyok rosszul a cigitől?

Figyelt kérdés
Még nem voltunk dokinál,de ez idegesít,hogy nincs hányingerem tőle és lehet nem is vagyok az???
2008. máj. 24. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt mensikor lett hanyingerem a cigitol.De szerintem vannak olyanok is akiknek semmi bajuk tole,vegig nincs hanyingeruk..
2008. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy hányingered lesz tőle. Nekem hála Istennek az volt, így kb. 4 hetesen már egy felet se bírtam elszívni. De ha elbírtam volna szívni, akkor sem lett volna kérdés, azonnal letettem volna! 15 hetes kismama.
2008. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt hányingerem tőle de amikor a menszi napját teszteltem és megtudtam hogy terhes vagyok, azonnal letettem. És azóta nem is kívánom.
2008. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze ha 100%-ig az vagyok akkor egy negyedet se fogok szívni de most még nem érzek semmit csak,hogy megjön érzésem van és szét csattan a mellem,ebbe a várakozásba meg lehet őrülni pláne ha még dohányzik az ember egyböl rá gyújt :(!!!
2008. máj. 24. 09:02
 5/11 anonim ***** válasza:
a cigi ártalmas. de pl a barátnöm aki erös dohányos 2 babát vesztett el 3 hónaposan, mindent megtett a babákért, letette a cigit egyböl. aztán a 3 babánál már nem hitt benne hogy megmarad és azt mondta hogy nem tezsi le a cigit. és egy gyönyörü egéségés 3 éves fia van. semmi baja nem volt a cigitöl.
2008. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hű itt most fogsz kapni hideget meleget!rögtön elkezdik osztani az ész hogy jaj még nem tetted le,jaj még mindig szívod.én szept tudtam meg és januárig napi 3-4 szálat szivtam.csinálj tesztet ha az vagy ne gyujcs rá.vagy amig nem mész dokihoz,hagyd abba.40 hetes kismami
2008. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En 5 hetesen tuddtam meg, h terhes vagyok, es bizony ket hetig meg cigiztem, minden nap beosztva, egyre kevesebbet (masfel dobozrol indultam). Es sajnos sose jott a megundorodaS :D A sovargas azota is tart, orok kisertes. Szoval erre nem alapoznek, mint tunet, ki igy, ki ugy reagal erre is!
2008. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet mielőbb. Nekem olyan 7-8 hetesen jött az undor a cigitől, de mindenkinél már sztem. Lehet nem fogsz megundorodni tőle.
2008. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A cigit már a babatervezés gondolata előtt kell letenni végleg.És nem lehet úgy,hogy csökkented mindig kevesebbet,ez hülyeség..Ez a fejben dől el.Gondolom nem erőset szívsz,ezek semmilyen fizikai elvonási tüneteket nem okoznak,csak pscihéset,akarat kérdése a leszokás,meg motíváció.És egy gyerek,neki az egészsége szerintem kell hogy motíváljon.

Ha a terhesség elején teszed le,máris sokat ártottál.Több mint fél év kell,hogy nagyjából kitisztuljon a szervezeted.Persze nem teljesen,van olyan szerv,ami csak 3-5 év után lesz olyan mint a nemdohányosoké.

Keress rá a keresőben,ott leírják pontosan.

Nem mondom,hogy könnyű lerakni,de csakis akarat kérdése.

Én 16 évig bagóztam,de már nagyon bánom.3 éve nem szívom,már csak 4 hetem van szülésig.

Hidd el,nem érdemes kockáztatni,van elég ártalom ezen kívül is.Nekem örökké lelkiismeretfurdalásom lenne.

És nem derül ki általában születéskor,hogy mennyit is ártott a cigi,csak később,mikor esetleg asztmás lesz a gyerek,vagy tanulási nehézségei lesznek...stb...

Nem beszélve,hogy durva rendellenességeket is okozhat.


sok sikert a leszokáshoz,és jó egészséget.

2008. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet kettőt is Gabrielt mind a kettőn pozitív nagyon halvány csík jelent meg de nem élem bele magam majd hétfőn reggel csinálok egy clearbluet és az hátha erősebben mutatja vagy eggyáltalán nem :-(!
2008. máj. 24. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!