Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől kezdett el feszesedni a...

Mitől kezdett el feszesedni a fenekem a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok, 50 kg-ról indultam, most vagyok 54 kg. Hizásom ellenére nem látom magamon, inkább csak a hasam gömbölyödik, viszont feltünően feszes lett a fenekem, meg a mellem is, de annak értem az okát. De a fenekem? Ilyen marad szerintetek később is?
2008. máj. 23. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, és sem látom magam kövérnek 59-ről indultam most 65 kg vagyok.A 6 héttől kenem magam baba olajjal és én is azt tapasztalom h nagyon feszes a hasam és a fenekem ahol idáig kentem.
2008. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én testápolóval kenem magam és ugyanazzal ráaadásul mint előtte. A hasam feszülésének is értem az okát, meg a mellemét is, de a fenekemben mi lett ami eddig nem volt? De látom nem vagyok egyedül ezzel a dologgal, csak nem értem hogy mitől van ez. Nem mintha baj lenne , csak jó lenne tudni.
2008. máj. 23. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A változó testtől változik a testtartás, és a járás is. Szerintem ettől lehet...
2008. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!