Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes kismama vagyok, de...

9hetes kismama vagyok, de mindenem fáj ez baj?

Figyelt kérdés

Mint írtam 9hetes vagyok.A derekam leszakad a helyéről így sétálni is nehezen megy :( És mostanában a csípőm is fáj.Létezhet,hogy már ilyen ídősen változzon a test?

Bal kezem szokott zsibbadni és néha annyira,hogy nem tudok megfogni semmit.És ha sokáíg tartom vissza a pisilést begörcsöl a méhen.Ezek miért vannak?


2008. máj. 23. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Jaj!tudom mit erzel!

En ma toltottem a 11 hetet,de nekem is meg vannak ezek a problemaim,igaz nallam nem allandok,idonkent es felvaltva jelentkeznek.pl nekem ejszaka zsibbadt a kezem es a sarkam,a setatol fajt a vadlimvagy a derekam...arrol ne is beszeljunk mikor a hatamkozepe faj ugy h majd' beszakad(mondjuk ez lehet attol is h sztm van 1 kis hatgerinc ferdulesem)

Ugyhogy ne aggodj!Tok normalis!

Nalam meg annyi van,hogy abszolut nem vagyok reggel es semikor rosszul viszont szinte egesz nap birnak aludni :o)

Gratulalok a babhoz!

2008. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!