Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megégettem a karomat, ez...

Megégettem a karomat, ez valóban meglátszódhat a babán?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek benne, de mindenki ezzel jött, amikor látták a karomat. Amikor megkértem őket, hogy ne mondjanak ilyet, akkor jól felháborodtak, hogy hogy akadhatok ki rajta. És az miért gond, ha a gyerek karján is lesz egy folt, vagy anyajegy? (több személy állította egymástól teljesen függetlenül).

Mi a véleményetek?


2009. aug. 13. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hülyesééég! Nekem a hasamra csöppent a forró olaj,meg is látszott eléggé,a kislányomon semmi nyoma! Nekem is mindenki ezzel jött amúgy....
2009. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor az én babám tele lenne égési sérülésekkel, meg zúzódásokkal! Pékségben dolgoztam, 7-8hetes voltam amikor eljöttem tp-re, de a baba miatt olyan figyelmetlen voltam, hogy abban a 2 hétben amikor már tudtam róla, több baleset ért, mint elötte. Minél jobban vigyáztam, annál jobban jött a sérülés. Most itthon égetem magam. Maj szeptemberben kiderül... ,de én nem hiszek ezekben a babonákban. :))
2009. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már, de buték a rokonaid. Te sérültél meg, nem a gyerek!! Ez puszta babona, a babona meg az ostobák vallása. Te legély okosabb.


Régen sok ilyen hiedelem volt. Pl hogy az anya ne nézzen csúnya dolgokat, mert csúnya gyereke születik... Ma már tudjuk, hogy a gyerek kinézete a génjeiben van megírva, és a fogantatása pillanatában eldől.

2009. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Reméltem, hogy a többség nekem ad igazat :) ,de a babona mellett szólóknak is a hasznos választ jelöltem be, mert a véleményekre voltam kiváncsi. Még egyszer köszönöm minkendinek!
2009. aug. 14. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!