Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megégettem a karomat, ez...

Megégettem a karomat, ez valóban meglátszódhat a babán?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek benne, de mindenki ezzel jött, amikor látták a karomat. Amikor megkértem őket, hogy ne mondjanak ilyet, akkor jól felháborodtak, hogy hogy akadhatok ki rajta. És az miért gond, ha a gyerek karján is lesz egy folt, vagy anyajegy? (több személy állította egymástól teljesen függetlenül).

Mi a véleményetek?


2009. aug. 13. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ez csak babona. Van nekem is az ismerőseim közül, akinek az anyukája megütötte a hasát mert leesett a létráról és a baba pont úgy feküdt benne, hogy az oldalán lett egy barna folt. Most 24 éves, de most is látszik. Persze akkor a hasát ütötte meg!

Én is megégettem a comnbomat kb. egy hete, de nem hinném, hogy meglátszik majd rajta. Őt ez az égés nem érte.

Ha mégis bejönne nálad ez a babona, legalább lesz egy közös kis emléketek!

Sok boldogságot!

37 hetes km

2009. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanígy jártam, én is megégettem a karomat amikor tüzet raktam a kandallóban. Az egyik izzó fa ráesett a kezemre. Még mindig látszik pedig januárban történt. Szerintem nem fog látszani a gyereken, én nem hiszek benne. Az első babámnál amikor pakoltam, leszakadt a könyvespolc és ahogy hajoltam, a derekamra esett a könyvekkel együtt. A lányomon semmi nem látszik.
2009. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség!!!!

Hogy látszana meg a babán???

2009. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már!

Ha valaki ilyet mond, akkor kérd meg, hogy mondja el a fiziológiai magyarázatát, hogy hogyan látszana meg a babán a karodon az égés? Kicsi üzenetek mennek a karodból a méhlepénybe, hogy gyorsan csináljon pl. a magzatvíz valami foltot a gyereken? Ha rákérdezel, akkor érdekes módon csöndben maradnak ezek az okoskodók.

2009. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez babona, nem fog meglátszódni rajta.

Nyugodtan hessegesd el a károgókat vmi vicces kis beszólással, pl : "még jó, hogy csak az égésem helye látszódik majd meg rajta és más nem, mert tegnap rámborult egy tál lencse" vagy hogy: "akkor remélem oroszlán alakú lesz az a bizonyos anyajegye, hogy mindenki tudja majd, milyen csillagjegybe tartozik"...

Vagy vmi ilyesmi.

Az intelligensebbek úgyis kiérzik majd belőle az iróniát és a jövőben békén hagynak, a többiekkel meg ne foglakozz, engedd el a füled mellet az okosságokat :D

Boldog babavárást!

2009. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

Nem babona. Anyukám mikor terhes volt velem megsérült a nyakán és az én nyakamon is ott van ugyan az a sérülés. Sokan mondták már, hogy olyan mintha piszkos lenne a nyakam... elég idegesítő.

2009. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olajfröccsenéssel megégettem a pocakomat is egy helyen és a csuklómat is.

Októberben szülök, majd kiderül látszik-e, bár nem hiszem, hogy fog!

2009. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én 20 hetes terhes voltam,mikor forró vizzel leöntöttem a karomat,de a kislányomon semmi nem látszik meg.Azóta 3 éves nagylány.23 hetes kismama
2009. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Most a saját karodat égetted meg, vagy a gyerekét? Nem értem az összefüggést...
2009. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem szülés előtt két héttel fröccsent a forró olaj az arcomra,rendesen meglátszott hólyagos volt,mára már rég begyógyult nyoma sincs,de még az én nyolc hónapos kislányomon sem látszik.
2009. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!