Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki 37. hét körül...

Van valaki aki 37. hét körül van? Nektek nem szurkál a hasatok alul? Mitől?

Figyelt kérdés
2 napja sokat szurkál alul van hogy fentebb is,és keményedik sokat a hasam.A hüvelyemben nyilallást éreztem.Ezek normálisak?Mitől lehet?
2012. nov. 8. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Dehogynem,pont tegnap mondtam az orvosomnak.A szalagok nyúlnak,a szeméremcsont fáj...de ez mind normális,készül a testünk a nagy napra! :)

36 hkm

2012. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Off bocsi:D

De irigyellek titeket, már nincs sok hátra, hajrá csajok:)

Üdv: kétlányos 13hkm.

2012. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Éppen ma voltam NST-n (CTG). Már 2 napja vannak fájdalmaim , ma reggel meg még jobban fájt, a gép is mutatta. Nekem is a hasam alul szurkál meg görcsöl, sokat keményedek. A doki rögtön meg is vizsgált de, mindent rendben talált, CG:2000, vagyis még zárt vagyok. Szóval ne aggódj, ez normális. Annyit mondott a doki hogy szedjem a magnéziumot tovább.

36+2 hkm

2012. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szúrkálást érzek a szeméremcsontnál és a gerincemben! Keményedés nálam is van, bár viszonylag ritkán! Szerintem normális amit érzünk, helyezkedik a fejecskéje egyre lejjebb! Már nincs sok vissza, de ez a legnehezebb szerintem :) 36+4hkm
2012. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)Há nekem sincs sok hátra... XDXD Na jó vicceltem:) Akkor természetes.Az jó,remélem hamarosan kibújik.:) Boldog babavárást Nektek,akkor és kitartást:)
2012. nov. 8. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, sokszor keményedik az én pocakom is, és nekem is van néha olyan szúró, nyilaló érzés a hüvelyemben, hogy összegörnyedek. Attól van, hogy a testünk, a méhünk készül a szülésre. Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!
2012. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!