Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December végén szülő kismamák...

December végén szülő kismamák mekkora a hasatok?

Figyelt kérdés

Raknátok fel képet. Előre is köszi

Mindenki azt mondja, hogy nagy a hasam, nagy baba lesz. Nyugtassatok meg, hogy nektek is hasonló méretű. Az enyém ekkora:

[link]



2012. okt. 22. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

December 25-re vagyok kiirva a kislanyunkkal. Pici es vekony vagyok, es a hasam is kb fele akkora mint neked:) de ez nem azt jelenti, hogy a te babad nagyobb lesz:) mindenkinek masmilyen a hasa, nagysagra es formara is.

Kepem sajnos nincs:(

31 hetes kismami

2012. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dec 29-re vagyok kiírva és majdnem akkora a hasam mint neked. Teljesen átlagos méretű a baba.


30h km

2012. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dec.31-re vok kiírva és az enyém is akkora mint a tiéd. :)viszont nekem azt mondták 4D-n h nagy lesz a fiam, akkor 28hetes voltam és a pici 30-31hetesnek megfelelő volt. azóta is pánikolok h fogom majd megszülni.. :)
2012. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tettem fel képet.

[link]


Lehet, hogy kisebb kicsit mint a tiéd.

2012. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most hogy összehasonlítom nem is kicsit kisebb :D.
2012. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dec 28-ra vagyok kiirva, képem nincs mert telcsiről vagyok, de hidd el az én hasam nagyobb;) teljesen átlagos testalkatom van, 175 cm vagyok és most vagyok 86 kg, ennyivel is kezdtem:) tehesség elején lementem 79-re;) a baba is normal méret, 28hetesen 4d-n 1208 gr;)
2012. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
december 30-ra vagyok kiírva, talán pár centivel lehet kisebb a hasam mint a tied, nekem is mindenki azt mondja nagy a pocakom és hogy nagy lesz a kislányom :) én is parázok hogy akkor hogyan fogom megszülni :D képem sajna nincsen, pedig raknék fel szívesen! boldog babavárást mindenkinek :) szerencsére telik az idő és egyre kevesebb van hátra :D
2012. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor majdnem egyszerre szülök veletek. Már nagyon izgi!! Én már várom a decembert.
2012. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hugom 31 hetes, nem volt vékony terhesség előtt, de dereka volt és van is. 105cm körül van a pocakja most, testalkatához képest nem nagy szerintem. Teljesen normál méretű a baba uh szerint.

Én jóval kisebb és vékonyabb vagyok/voltam terhesen, 103 cm-rel mentem szülni a lányom(3kg), 106-tal az ikreket(összesen 4,5 kg a két gyerek). Nem nagyon számít mekkor a pocak.

2012. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom mindenkiben benne van a félsz, hogy nehéz szülés lesz a baba nagysága miatt. kiss_vera szerintem is kisebb a pocakod, mint az enyém. Már csak arra leszek kíváncsi, hogy a 32 hetes uh.-on milyen értékeket mondanak. Egyébként január 1-re vagyok kiírva, szerencsére azért telik az idő.... :D

Mindenkinek boldog babavárást, jó egészséget és könnyű szülést kívánok. :D

2012. okt. 22. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!