Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-32 hetes kismamák illetve...

31-32 hetes kismamák illetve akik december elejére van kiírva, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 22:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
December 06.ára vagyok ki írva. Nagyon vizesedek,karjaim zsibbadnak,föleg éjjelente.12kg-ot hiztam eddig.Ti?
2012. okt. 7. 22:13
 2/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én dec.12-re vagyok kiírva, minden rendben van Velünk :), most pénteken voltunk a 30. heti uh-n, ahol kiderült, hogy Kislányunk lesz! :) elvileg most 1 héttel nagyobb a méretei alapján, uh lehet előbb jön, de reméljük november 30-ig kihúzzuk egyben, mert addig vizsgáim vannak, meg Neki is jobb persze, ha minél tovább benn marad! :)

6kg-t híztam eddig, néha fáj a medencecsontom, meg picit fáradt vagyok,de ennyi!

Baba jó sokat mozog, de ennek csak örülünk! :)

Nálatok mi a helyzet?

30hkm

2012. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

31. hetes kismama vagyok, de délutánra úgy érzem, mintha szülnöm kellene. Feszít ott lent, hasogat, folyton pisilnem kell. Baba úgy kifeszíti magát, hogy attól félek, hogy megrepeszti a burkot, főleg este aktív.

Baba nagy. 3. baba. 30. héten 1600gr-ra saccolták, hasam óriási, mindenki azt hiszi, hogy 1-2 hetem van.

Lehet, hogy így is lesz:((( 25. héttől 3100 a méhszáj értéke.

Dec. 9., de szerintem nov.eleje maximum.

2012. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bár én 33 hetes vagyok, de a dokim azt mondta, lehet kihúzom december elejéig. Nem tudom, én össze vagyok zavarodva, mert eredetileg november vége felé kéne, de ha dec eleje, akkor kisebb, mint kellene lennie... :(

Nincs különösebb bajom, nem vizesedem, nem zsibbadok. Néha fulladok és néha sok a savam, meg ha sokat megyek, akkor iszonyúan fájnak a talpaim meg a csípőm, de azt egy kis lábáztatással és pihizéssel legyűröm. :) 9 kilót híztam, remélem már nem megy fel sok, bár anyám azzal ijeszteget, hogy het fél kiló még rám fog pakolódni (vagy is még legalább három és fél kiló).


Szép babavárást!


33+3 hkm

2012. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


31 hetes vagyok, december 10-re kiírva. Én már a 3. héttől vizesedtem, a lábam a legjobb időjárásjelentő, mert tegnap óta olyan karcsú, hogy még. Szóval nekem a meleg volt az, ami okozta.


Picilányunk hajnalban szó szerint kirúg az ágyból, és kicsit később megengedi, hogy visszafeküdjek aludni. Mióta kismama vagyok, sokat nem alszok, fél-háromnegyed óránként járok wc-re, és az orrom az eleje óta eldugul, ha lefekszem. Amúgy három hete befordult, és azóta lelkesedett nagyon bele a rugdosásba és a bokszolásba, amit én nagyon értékelek. Kb. ugyanennyi ideje érzem csuklani is időnként.


A picilányt 29 hetesen saccolták nálunk 1640 grammra, a kórházban egy két perc alatt elvégzett UH-n, úgyhogy nem hiszek benne nagyon. 17-én megyünk nagy UH-ra, magánúton, amit nagyon várunk, mert ott 40-50 perc és rendkívül alapos, és beszédes a doki. A pocakom nekem is óriási, mindenki azt hiszi, hogy nemsokára szülök, majd megkérdik, nem ikrek-e. 10 kg-t híztam eddig.

A picilány szobája a hétvégén elkészült, egy kisfiú fel is avatta, és az anyukája rámparancsolt, hogy készítsem össze a cuccaim. De még nincs meg minden, így nem álltam neki.


Egy picit félek...

2012. okt. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szia,

Én dec 4-re vagyok kiírva, de akkora a fiam, hogy méret alapján nov 19. első baba, eddig 10 kilót szedtem fel, cde inkább csak hasam van de az óriási. mindenki azt kérdezi ikrek-e, ettől már a falnak megyek... :)

a kisszoba kész, lassan a mosás is, de a kórházi csomagoknak még nem kezdetem neki.

én szerencsés vagyok, szinte semmi bajom, még dolgozom is.

Estére már fáradtak vagyunk, és néha begörcsöl a lábam, de még így is szerencsés vagyok.

a szüléstől viszont egy picit félek azért :)

2012. okt. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kellemes sorokat irtatok.:)

Nálam is lányom lesz,én a súlyát nem kérdeztem,30hetesen tudtuk meg a nemét.:)

Napokban kimostam a vastagabbik ruhácskáit..''fészkelödöm''.Nekem az 5.babácskám lesz,nálam is befordult, feszit oda lent..nah ez a vizesedés aggaszt.Orrom nekem is bedugul éjjel nappal sprézem..Kellemes baba várást!

2012. okt. 8. 06:41
 8/14 Major Andrea ***** válasza:

Szia!

Én dec.8-ra vagyok kiírva, remélem ki is húzzuk addig, de legalább nov. végéig. A 21. héttől folyamatosan nyílik a méhszájam, most C2110. Sok pihenés és magnézium, ami nem nagyon megy, mert elég pörgős vagyok, de azért próbálkozom. Az éjszakák változóak, néha nagyon jót alszom, van hogy egész éjjel "táncol" a kislányom, és a vádlim is szokott görcsölni. Hamar elfáradok, utálok kocsiba ülni, pedig eddig imádtam vezetni, most a jobb oldalon is elegem van,mert a torkomban a gyomrom. 30+4 hetesen saccolták a babust 1580 grammra. Egy-két apróság kivételével mindent megvettünk, múlt héten kezdtem mosni, vasalni, a héten ezzel is megleszek és felrakom a lábam. Amúgy tök jól vagyok!! :D

Boldog babavárást nektek!

31+2 hetes kismama

2012. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nov. 30-ra vagyok kiírva, de előbb fog születni, mert egy korábbi betegség miatt progis császárral fogok szülni, kb. 1 héttel a kiírt előtt (hacsak addig meg nem indul magától).

30 hetes UH-on kislányt mondtak, 19 hetesen 95%-ra fiút... :) De most 4D-n is láttam a "bizonyítékot", lányunk lesz. :)

Nagyon jól vagyok, eddig kb. 4-4,5 kg-ot híztam. Második babánk, az első már elmúlt 8 éves, izgatottan készülünk megint a babázásra. Nevet még nem sikerült letisztáznunk... A ti babátokat hogy fogják hívni?

Minden jót!

2012. okt. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ELIZABET lesz a neve!.

Ha fiú KRISZTOFER lenne, ha fiú lenne még is :)

2012. okt. 8. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!