Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-32 hetes kismamák illetve...

31-32 hetes kismamák illetve akik december elejére van kiírva, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

December 2-re várjuk első kislányunkat! 29hetesen 1420g-ra saccolták a súlyát! A héten megyek majd újra, most kezdtük a 32. hetet! Előző vizsgálat óta tudom, h egy ujjnyira nyitva a külső méhszáj, ezért sokat pihenek, nem emelek nehezet! Babaszoba szinte teljesen kész, ruhák nagy részét kimostam, még vasalni kell majd! Kórházi csomag is 90%-ban összekészítve! Nagyon jó érzem magam, szerencsére nem fáj semmim, nem vizesedek! Aludni bármennyit tudnék, éjszakánként 2óránként kelek pisilni! 11kg-t híztam eddig, de szerintem most fel fog még jönni pár, 1hónapja iszonyat süti mániás lettem, pedig sose voltam édesszájú! :) Zsófi nevet választottuk babócánknak!

2012. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 demeve válasza:

Nekem kislányom lesz (dec.12), iszonyat pörgős, érzékeny, kommunikatív. Nektek is szokott megsértődni a babátok, ha nem úgy foglalkoztok vele, ahogy igényelné? Flórika ilyenkor begubózik a hasam bal oldalába. Ha meg elégedett és játszani akar, akkor felmászik egész a tüdőmig. Na olyankor nem kapok levegőt! :D


Egyébként most +2kg-nál tartok a terhességem kezdetéhez képest. A kézfejem ízületei fájdogálnak, pisilnem kell, melegem van és a múlt héten kezdett hányingerem lenni. Amúgy meg IMÁDOK terhesnek lenni!!! És alig várom, hogy szüljek. Debrecenben tervezem a szülést a Klinikán, vízben vajúdással.


Ti kenitek a hasatokat, melleteket és a gátat a rugalmasság növelése miatt? Hogyan készültök a szülésre?

2012. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, megnevettettél az első bekezdéssel. :)


Nekem a picilány nem akar dolgozni. Ha én nekiállnék valaminek, legyen az csak egy főzés vagy mosogatás, szinte kipeckeli magát, hogy ne érezzem jól magam. Éjjel játszana, ilyenkor kirúg az ágyból, szó szerint addig rugdossa azt az oldalam, amelyikkel az ágyhoz érek, amíg fel nem kelek. És utána ő vidáman alszik. :)

2012. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 demeve válasza:

Hát az biztos igaz, hogy már a pocakban is kész egyéniség mindegyik! Imádnivalóak! Éjszakánként én is arra kelek, hogy leánykám önfeledten játszik valamivel (gondolom a köldökzsinórral).

"Beszélgetni" is szoktunk, hogy mennyire szereti, várja mindenki, meg hogy van még ideje, még ne szülessen meg, majd csak mikor anya szól, hogy már lehet, ha úgy gondolja... Zenét meg angol nyelvű meséket is hallgatunk, na azzal nagyon le lehet strapálni. Utána alszik sokat. :) Meg amikor mondom neki, hogy most nagyon nyomja anyát, picit jöjjön feljebb/lejjebb, oda, ahol érzi anya kezét, 1 perc után már el is indul. Ezek a kis magzatok hihetetlenül figyelmesek.

2012. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!