Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamák, nektek is...

6-7 hetes kismamák, nektek is görcsöl néha a hasatok vagy szurkál? Aztán meg van olyan nap mintha nem is lennék terhes semmi baj!

Figyelt kérdés
Ha fáj a hasam azért aggódok,bár sejtem hogy csak a méhem nő,ma meg tegnap szinte semmi csak néha szúrkál!Ha nem fáj meg azért vagyok megiojedve!Ez normális?Ti hogy érzitek magatokat?
2010. jún. 11. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Énis pontosan igy érzem magam. Van olyan hogy ha egy kicsivel jobban fáj a "megszokottnál" akkor megijedek :D De tudom hogy semmi baj nincs.
2010. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma vagyok 6 hetes és pont így érzek mit Te.Néha fáj és akkor kicsit aggódom és olyankor pihizek egy nagyot.Van,hogy nem érzek semmit,nem fáj a hasam,nincs hányingerem,nem fáj a mellem akkor meg ezért aggódok. :)Mi 6 évet vártunk a babucimra és volt másfél éve egy spontán vetélésem a 4. héten.Azt hittem ezért aggódok ennyire,de most már látom nem vagyok egyedül.

Minden jót neked és a babádnak is!!!!!

2010. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindkettőtöknek Boldog babavárást kívánok és jó egészséget!

Második ,nagyon sajnálom,szorítok nektek hogy most minden rendben menjen!De biztos minden rendben lesz!Bízz benne!

2010. jún. 11. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is hasonlóan vagyok!!! A melleim nagyon fájtak már a 3. héttől, egészen a 7.ig ... aztán napközben már nem fájt ... este, ha ráfekszem, kicsit érzékeny ... már a mindjárt megjön érzés sincs egész nap ... sőt, van, hogy csak nap 1-2x érzem!! Inkább napi többszöri émelygés van és este hányinger .... no, meg az aluszékonyság .... amúgy tök jól vagyok! Néha én sem érzem, hogy terhes lennék, de szerintem ez is normális...azért nem hányja végig mindenki a terhességet! Hála az égnek!!! Szóval jó tudni, hogy más is van így ...

Vigyázzatok magatokra, boldog babavárást!


Üdv., 8+5 hetes kismama :)

2010. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszi,és gratula a babóhoz!Jó egészséget!
2010. jún. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!