Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen sürün szurkál a hasatok?

Milyen sürün szurkál a hasatok?

Figyelt kérdés
mikr irjátok,hogy van hasszurka,nektek milyen sürün szurkál?nekem naponta egyszer kétszer de van nég 5napom a nemvártig.
2008. ápr. 11. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szia..nekem tegnap nem jött meg:D és én nekem pl nem sürün szurkál a hasam..néha-néha és akkor azt hiszem hogy megjön..de eddig semmi jele..és nekem késni sem szokott.de ha neked megjönni mindenképp nézd hogy milyen mert ha már egy kicsit más a szokottol attol még lehet babod..a lányommal 3 honapig menzisztem..sok sikert
2008. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.kérlek irjatok még tapasztalatokat!elöre is köszi
2008. ápr. 11. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyszer sem szurkalt semmi!!es most 9 hetesek vagyunk!
2008. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem szurkálás volt, inkább feszített és tompán fájt a hasam és a derekam is, ugyanúgy mint mensi előtt.

26 hetes kismama

2008. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szúrkált nagyon mikor ágyazodottbe.Nem értettem mi ez az érzés de már tudom.9hetes terheségemig volt ez, néha belle bele szúrkál,mind ha tűvel böknék meg,jobboldalon.Most ha szóros nacit veszek fel egyből fáj a hasamalja,szól,hogy igy neki nem jó!12 hetes pocak babás
2008. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuláció után pár napra kezdődött a szúrkálás. Tegnap az ovu utáni 8. napon abbamaradt...helyette most a cicim fáj, de nagyon. Remélem baba lesz!? 15-ére nem váro a mensit. Szia
2008. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok...ja bocs, hogy milyen sűrűn? naponta kb 5x rövid ideig.
2008. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2008. ápr. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!