Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hkm vagyok. Másfél hete...

38 hkm vagyok. Másfél hete állapitották meg a babámnál a magzati Arritmiát! Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Hnap megyek szív ultrahangra, a SOTERA. Amióta kiderült ez a baj korházba vagyok, de nagyon félek. Szerintetek ebből lesz szülés inditás vagy mi várható??? :( Ja és kevés a magzat vizem, és a lepényem is 3.fokban érett....
2012. nov. 7. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is próbálj megnyugodni! Tudom, hogy nagyon nehéz, mi is átestünk hasonló problémán. Engem és a babát egy hétig figyeltek kórházban, majd szülésindítás lett. Születése után (feltehetően az arritmia miatt) nehezebben adaptálódott inkubátorban volt, 1 hét után jöhettünk haza a PIC-ről. 1 éves koráig havonta kellett kardiológiára járni vele, mérték a vérnyomását is és minden alkalommal szívuh is volt neki. Már elmúlt másfél éves, még egyszer kell vinnünk egy utóellenőrzés félére, de semmi baja nincs szerencsére. Nekem anno azt mondta a doki, hogy simán születéskor is elmúlhat, de nagyrészt kinövik az ilyen problémákat. Hidd el, amilyen picik olyan kis csodákra képesek.. (Ne haragudj, hogy nem tudtam a kérdésedre válaszolni, csak szerettem volna leírni neked a mi esetünket is, hogy a sok sírás, idegeskedés után mégis bebizonyosodott, hogy van egy teljesen egészséges kis örökmozgónk :) ) Próbálj meg megnyugodni, és arra gondolni, hogy minden rendben lesz!

Majd írd meg mi lett az eredmény!

2012. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Blokkolt pitvari extrasystole-t alapitottak meg, azt mondták nem szükséges a szülésbeinditás terminus előtt. Már több mint egy hete korházba vagyok.. és hát ha megszülök szeretnék már hazamenni a babámmal, de ezek szerint ez nem igy lesz :( :( Azt mondták hogy ha megszületik kell EKG vizsgálat és Kardiologiai.. Örülök hogy nektek végül minden jóra fordult!!! Egészséget és boldogságot kivánok ! :)
2012. nov. 8. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Kitartást és hidd el minden rendben lesz! :) Lehet, hogy pár nap után haza tudtok menni, ha megvannak a vizsgálatok és ha szükséges akkor később kontroll. Próbálj hinni annak, hogy jó kezekben vagy Te is és a pici is! Az már fél siker, ha nem indítanak. :)

Boldogságot, egészséget és minden jót kívánok Nektek!

(első voltam)

2012. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi újság veletek? Megszületett már a picúr? Hogy vagytok? Voltak már vizsgálatok?

Remélem minden rendben veletek! Írj majd, kíváncsi vagyok és szorítok!

(első és második vagyok :))

2012. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!