Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetes vagyok lehet hajat...

31. hetes vagyok lehet hajat festeni?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam hogy árt a babának.
2008. máj. 23. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szió!Én Castingal festem mert amiónia mentes kb 1400ft.Ne lélegezdbe a festék gőzt!Nyugodtan fesdbe velle hajad!!

18 hetes kismami

2008. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 31 hetes vagyok és festem a hajam!börön keresztül nem árt a babának,csak ne lélegezd be.Szellös helyen fesd.Szép napokat
2008. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! én mióta terhes vagyok megmondom őszintén nem festem a hajam, mert állitólag ilyenkor nem nagyon ajánlatos. persze megoszlanak a vélemények mert van olyan aki végig festi a haját és semmi baja nem lesz tőle! de hát mégiscsak belélegzi azt az erős szagot nem? én mindenesetre nem reckérozok pedig már eléggé le van nőve a hajam de annyira nem látszik, mert feketére van festve az eredeti hajszinem pedig sötétbarna. ha mindenáron szeretnéd jobb lenne ha rákérdeznél a fodrászodnál hátha ő tud valami olyat ajánlani neked amivel kismamáknak is lehet hajat festeni! további boldog babavárást és könnyű szülést kivánok neked:üdv egy 16 hetes kismami
2008. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem festettem azóta hogy terhes vagyok,és már eléggé hülyén nézek ki!!Köszi a válaszokat!!
2008. máj. 23. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A herbáriában lehet kapni , természetes alapanyagú festéket . Azt kéne tenned, ha nem mersz nagyon festegetni, hogy a saját hajszínedhez közelivel egyszer befested akkor nem lesz eltérő a lenövés. Ha lehet ne lélegezd be és közvetlen a tövét sem kell festeni mert az úgyis a saját hajszíned. Bár a herbáriás nem olyan erős, de van másik ammóniamentes is. Ha saját színre festesz nem kellene többször befesteni addig.
2008. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia.

épn festem a hajam a doki is megengedte meg gondolj bele abba is hogy akiket látsz a tv-ben állapotos mamákat láttál egyet is akinek lenövése vagy töve volt mert én nem föleg aki szöke és barna a haja alapbol:))

szerintem nem kell tulzásba vinni ezt az aggódást.

De mindenki maga dönti el egy terhes is lehet ápolt és csinos vagy nem?

2008. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!