Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kíváncsi lennék, hogy...

Nagyon kíváncsi lennék, hogy mikor fogom érezni a babámat.15 hetes vagyok első babával. Megírnátok hogy ti mikor éreztétek először? És megírnátok, hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne tudni. Próbáltam már zenét hallgatni direkt terheseknek valót de semmi.

2012. nov. 5. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Többen írtok idegrángásról.Nos az a helyzet,hogy én is éreztem ilyet 1-2 héttel ezelőtt,majdnem minden nap.Viszont én még csak holnap töltöm a 14. hetet.Már egy hete nem érzem,de előtte kb 1 hétig majdnem minden nap olyat éreztem a hasam aljában,mintha az ideg ugrálna bennem.Pont úgy,mint amikor az ember szeménél ugrál az ideg.Én ugyan ezt éreztem csak lent.Másodpercekig tartott csak,de jó érzés volt.Volt olyan,hogy 20-25 percig szinte megállás nélkül éreztem,de nem volt ám erős rángás,oda kellett figyelnem rá nagyon,de éreztem.Viszont már egy hete ez abba maradt sajnos :( Vagy lehet,hogy csak én nem veszem észre,mert most mással foglalkozom. :(
2012. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja és első baba.
2012. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19hetesen éreztem biztosra! háton fekve tökéletesen éreztem!előtte én is vártam a buborékokat meg a csikizést de semmi! mára már olyanokat csinál hogy kinyomja magát és meg tudom fogni nem tudom mi az ami ott van de látványos:-) 23hetes kismama
2012. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Encike008 válasza:

Én 16 hét körül éreztem először. (Nekem is az elő)

De Én sem éreztem se pillangót se kifejezetten buborékokat. Inkább olyan volt mint mikor nagyon éhes vagy és korog a hasad nekem arra hasonlított leginkább. Igen igen én is inkább a "remegést" észleltem. Ha nagyon figyelsz akkor szerintem azt érzed belül mikor a Picúr az ha először bizonytalannak érzed is idővel kitisztul az érzés.

38+5 hKm :)

2012. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!