Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülye kérdés, de volt...

Lehet hülye kérdés, de volt valakinek az az első tünete amikor terhe, s lett, hogy nagyon nyugodt volt? Tehát olyan jó érzés volt benne, nem kapkodott, nem sietett, mint nagyon nyugodtan fogadott, csinált.

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Terhességben bármi lehetséges.

Lehetnek testi-lelki változásaid, és ebbe a kategóriába sok minden belefér. Lehetsz egy hisztis kisasszony, vagy a legnyugodtabb nő a földön. Ha változás következik be önmagadhoz képest, akkor az jelezhet terhességed, de tudod ez nem a pontos diagnózis, mert terhesség nélkül is produkálhat a szervezeted furcsaságokat.


Én amúgy nyugodt lettem terhesen az elején, a közepén meg mindentől bőgtem, a végén meg olyan voltam mint egy rózsaszín köd. :)

2012. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt.

Akkor még is tudtam, hogy terhes vagyok, csak olyan nyugalom lett rajtam úrrá, a tevékenységek alatt is + sokkal lassabban mentem az utcán, kényelmesen, ráérősen mentem, pedig előtte 'száguldottam' :))


Szóval simán lehet, de persze ez sem jelenti mindig biztosra a terheséget.


Szurkolok, hogy baba legyen!!!! :)

2012. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt:) 2-3 napom meg volt a mensiig, de olyan hatartalan boldogsag es nyugalom jott ram,hogy elcsodalkoztam:)

Pedig azelott mensi elott mindig idegroncs voltam, de akkor nem.

Azota 23 hetes kismama vagyok:)

2012. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülye kérdés. Én is így voltam. Olyan nyugalom volt rajtam. Hiába fogytunk ki hó végén a pénzből, máskor az ideg megevett, akkor pedig egyszerűen nem hatott rám. Tudtam, majd jön a fizu, aztán akkor lesz. Máskor ha ilyen helyzetbe voltunk, bedobtam egy-két xanaxot.:S
2012. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó lányok, most adtatok egy kis reményt. én alapból elég hirtelen természetű vagyok és most pár napja az tűnt fel, hogy minden túl nyugodtan reagálok le, minden napom szépen nyugodtan eltervezem, lassan, alaposan csinálok mindent.... pedig tényleg nem ilyen vagyok. nem igazán tudom felhúzni magam. a vőlegényem is azt mondta, nagyon furcsa vagyok pár napja. Két napja késik még csak a mensim, holnap tesztelek
2012. aug. 30. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
:) Hát hajrá! Drukkolok! Nekem is ez volt az első tünet... De jó is volt.... :))) Uccsó voltam. :)
2012. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen élményem. Álltam az úttest szélén és az istennek senki nem engedett át perceken keresztül (pedig munka után voltam, főzni kell, mosni kell, sok dolgom van mindig rohantam) és én csak álltam ott tényleg sokáig és vártam. Mikor megállt egy autó, hogy átengedjen észre se vettem úgy elméláztam :)
2012. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na teszteltel kerdezo? Nagyon szurkolok!!

3-as vagyok, a 23 hetes kismama

2012. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Írj majd, ha teszteltél!!

Nagyon drukkolok a pozihoz!!


26 hetes kismami

2012. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsi lànyok,h nem írtam. tegnap xepil tesztem negativ lett. de még mindig nem jött meg :) lehet a tényleg 20án volt csak peteèrésem?
2012. szept. 1. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!