Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kíváncsi lennék, hogy...

Nagyon kíváncsi lennék, hogy mikor fogom érezni a babámat.15 hetes vagyok első babával. Megírnátok hogy ti mikor éreztétek először? És megírnátok, hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne tudni. Próbáltam már zenét hallgatni direkt terheseknek valót de semmi.

2012. nov. 5. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt majdnem 21.héten,a másodikat 16 hetesen.Olyan volt mintha belül valami pillangószárny,vagy valami kispihe simogatná belűről a pocakomat. :)
2012. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a 17.-ik héten éreztem BIZTOSAN, előtte bizonytalan voltam, mivel első baba, de ami fontos, hogy akkor láttam is először :) attól kezdve nincs nap, szinte óra, hogy ne mozogna, most már nagy 29hetes , az egész hasam hullámzik :)

Én nagyon korán éreztem, bár hasamon egy deka felesleg nem volt, így nagyrészt emiatt is gondolom.

Hamarosan te is érezni fogsz , én úgy írnám le: kis rángatózás,mint az idegrángás...apró rövid...vagy azt szoktam még mondani, hogy olyan, mint mikor balcsiban állsz, és nem látsz le a víz alá,és nekiúszik egy kis hal a lábadnak, érzésre is és meglepődésre is olyan...mikor először látod, akkor meg egy kis mini huppli emelkedik ki:)

2012. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt 17 hetesen éreztem először, olyan volt, mintha szappanbuborékok pattantak volna el a pocakomban, nagyon gyengén, finoman. A második gyerkőcünkkel most vagyok 36 hetes, őt 16 hetesen éreztem először, enyhe nyomásokat, egyáltalán nem olyan volt, mint az első babával. A zenehallgatás nem befolyásolja, hogy mikor fogod őt megérezni, mert ő már most is mozog, csak olyan pici még, hogy nem érzed. Elméletileg a 20. hét körül lesz először érezhető, persze függ attól is, milyen vastag a hasfalad, én nagyon vékony voltam, ezért is éreztem előbb.

Minden jót!

2012. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 5. 09:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia én 16 hetesen éreztem először a babót! Első babánk!!! Nekem olyan érzés volt, mintha kis idegrángások lettek volna ott lent a hasamban belül! Nagyon fúri, és jó érzés! Most 19 hetes vagyok, és minden nap többször is jelentkezik! Ha épp alszik, vagy nem érzem a mozgást akkor már rendesen hiányzik ez az érzés! Remélem te is minnél hamarabb megérzed a babádat!!! Boldog babavárást! :D
2012. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen éreztem először. Olyan volt, mint amikor remeg pl a szemed, szóval ugyan ez az érzés csak a pocakodban. Egyébként nem vagyok vékony sem, és a méhlepény is a mellső falon tapadt, mégis éreztem már ilyen korán.
2012. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös, örülök hogy nem vagyok egyedül az idegrángással :D Nekem egyáltalán nem hasonlított sem pillangóra, sem buborékra :D de most már nem vagyok egyedül :))))

6-os válaszoló

2012. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én már többször éreztem idegrángáshoz hasonlót a pocimban az elmúlt egy hétben.Akkor ő lehetett?csak egy pillanatra érzem és kellemes érzés.
2012. nov. 5. 09:50
 9/14 anonim ***** válasza:
5ös vagyok: Hát elképzelhető hogy ő lesz az! :))) Figyeld meg, ha egy hét múlva sűrűbben érzed, és ugyanúgy, akkor az már tuti a babád lesz!!! :DDD
2012. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon várom már,remélem hamarosan tényleg többször fogom érezni:-)
2012. nov. 5. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!