Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte először a...

Ki mikor érezte először a első babája mozgását, és milyen érzés volt? Nekem lehetett már Ő?

Figyelt kérdés
Én hamarosan 15 hetes leszek és első baba, így meglepődtem mikor 4 napja olyat éreztem mintha csikizne, kaparászna belülről. Még kicsit korainak gondolom, bár már olvastam olyat, akki ilyenkor már érezte. Lehetett ő? Rá egy ill. két nappal megintcsak éreztem. Tegnap nem, és még ma sem.
2012. jún. 26. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen csikis érzésem a 17. héten,a dokim szerint akkor már a baba volt,de én azt hittem csak beképzelem magamnak.. Igazán határozottan a 20. héten éreztem,az már konkrét rugás volt.

Mostanra már érezhető tapintással,látható szabad szemmel..:)

Igaz,már 27.hétben vagyok.

na de szóval nem kizárt,hogy a babád az,csak még olyan picike,hogy a tutira várnod kell.

boldog babavárást!

2012. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első babámat várom és már a 15 héten határozottan éreztem három rugást. Utána persze sokáig nem éreztem még rendszeresen, de nálam a pillangó effektus elmaradt.

36hkm

2012. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen éreztem először. Olyan érzés volt, mintha menne a buborék a belemben.De kb 2 másodpercig tartott. Aztán miden nap éreztem, és erősödött.
2012. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már Ő volt!! :)

Én csak a 19.héten kezdtem érezni valamit(olyan izom rángás félét), aztán a 21. héten már biztosan tudtam, hogy Ő az!

De nekem a mellső falon van a lepény, a dokim azt mondta ez is befolyásolja!

Ez az érzés majd erősödni fog, de ne ijedj meg, ha valamelyik nap nem érzed, ez még ilyenkor normális!!

Boldog babavárást!! :)

32hkm

2012. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nektek is boldog babavárást ill. aki esetleg már ott tart boldog babázást!

2012. jún. 26. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Gratulalok a picurkahoz!:)En a 17-ik het betöltese elött 3 nappal ereztem valami furit,belmzgast,es buborekokat!!Most 17 hetes multam es nagyon gyengen erzem a kismanomat!:)De szerintem ez a test alkatodttol is fugg!Mert ha vekonyabb vagy akkor elöbb erzed!Nincs kizarva hogy aza picurkaaad! 17 hkm.
2012. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma megint éreztem már 1x :)

Szóval ez szerintem már csak Ő lehet :D

2012. jún. 27. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosaan akkor!:)
2012. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!