Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a 30. hétre?...

Mennyit híztatok a 30. hétre? Mennyivel mentetek szülni? Könnyű vagy nehéz szülés volt? És mennyit mértetek közvetlenül a kórházból hazaérve?

Figyelt kérdés
30+6 h km vagyok. 12 kiló plusznál tartok. A védőnő és a házi orvos szerint ez sok. Szerintük a sok súlyfelesleg nehéz szüléshez vezet. Szerintetek mennyit fogok még hízni?

2012. okt. 29. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
elsővel a 30.héten 12 kilónál jártam, 40.héten 14voltam (uúgy ettem végig, nem szóltak, h sok lett volna, az utolsó 10hétben ugye csak 2 kiló jött fel, de nem azért mert tettem bármit is a hízás ellen, hanem így alakult) A kórházból 6kg minusszal jöttem ki, vagyis 8kiló rajtma maradt. ebből a szopi elején lement olyan öt, majd szopi után feljött5, így a második terhességet 10kgplusszal kezdtem. Ennél a 30. héten 8kgnál jártam, a 40.héten 11kg plusz és itt is csak 6kiló távozott belőlem a szüléssel. Szopinál minden uúgy, úgyhogy most 20kiló plusszal küzdök, illetve 2hónapja elkezdtem a fogyókúrázást, 4,5kg lement már. Célabéla az alapsúly, illetve 2-3kilóval alámenni (most 26os a bmi-m, cél a 19-20as)
2012. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam, h "sima" szülések voltak, fájtak, de 5és fél óra volt a 10percesektől a végéig mindkettő
2012. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 29+1h vagyok,első babuci.51kgval kezdtem(167cm),most vagyok 60-61kg.Doki szerint 13-15kg max.De mostanában eléggé nincsen étvágyam, keveset eszem.

2012. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
én akkor 15kgnál tartottam (171/60 ról indultam) 40+3ra szültem (átírtak utolsó napon, így elvileg 39+6 volt, de ez nem is lényeges itt) és 22 kg volt a vége. rajtam nem igazán látszott ez a 22 kg, senki nem hitte el. kórházból hazaérve -7kg volt, most 8 nappal szülés után -9kg (tehát még van +13kg). A fájdalmak brutálak voltak, 18 órát vajúdtam, de nem a súly miatt, első baba és ott 12-24 óra normális a nagykönyv szerint is. Szerintem a gyerekágyas időszakban még fognak rólam olvadni le kilók, főleg hogy van sok tejem, szoptatok, és a babvárás alatti nagy éhségérzetek úgy tűnik eltűntek, mert örülök, ha reggel lemegy egy zsemle..
2012. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!