Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkapott ez a hányás, hasmenés...

Elkapott ez a hányás, hasmenés dolog. Ugye a babámnak nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Teázom, meg kekszet eszek reggel óta. Igaz sokat hánytam, de vigyázok ne száradjak ki. Normaflort, meg Smectat javasolt a doki.
2009. aug. 10. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A babád védve van, ő csak az ellenanyagot kapja meg, tőleg pedig elveszi, ami neki kell:)
2009. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én 8-hetes voltam mikor elkaptam a Rota-vírust még a László kórházat is megjártam nem lett semmi baja időre született a lányom 3Kg-val 48Cm-el makk egészségesen. Viszont ha javasolhatom szedj a Smekta mellé Normolitot mert az pótolja a hányással és hasmenéssel elveszített sót. Belém is azt nyomták ezerrel mert a Smekta csak megállítja az ürülést de nem segít pótolni az elveszített ásványi anyagokat és az okozhat problémát.

2009. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sikerült megnyugtatnotok. :)
2009. aug. 11. 06:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, terhességem előtt engem sosem kaptak el ezek a hányás hasmenéses dolgok. mióta terhes vagyok (29 hete) azóta már 5ödszörre sikerült ezt a hüle vírust összeszednem.... a babám jól van :o) (bár én életemben 3szor hánytam, de ami nem jött ki felül, az kifolyt alul....)
2009. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!