Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ételmérgezést kaptam (egyszer...

Ételmérgezést kaptam (egyszer hánytam, hasmenés,38 fokos láz). Az egész 1 nap alatt lezajlott. Lehet ettől baja a babámnak?

Figyelt kérdés
10+1 hetesen ettem be valamit, rá 5 napra voltam uh-, ahol egy 4 centis ülőmagasságú nagyon mozgékony babát láttunk. ezek után megnyugodhatok, hogy nem lesz baj? vagy még így is előfordulhat ettől a dologtól vetélés?
2008. aug. 3. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a láztól elvetéltél volna, akkor azonnal, nem napokkal később. Nyugalom. Boldog babavárást!
2008. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az uh-n minden ok volt, akkor nem hiszem, hogy baj lesz! Ne aggódj, gondolom a doki szólt volna, ha gond van.
2008. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon írígy vagyok, mert én egy teljes éjszakát hánytam végig. Dőlt belőlem az epe, másfél óránként és nagyon izgulok, mert csak jövő héten megyek ultrahangra. Lázas nem voltam,de nagyon félek mi lesz a babával már volt egy vetélésem.
2008. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!