Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagáltatok amikor...

Hogy reagáltatok amikor kiderül, hogy baba lesz? Párotok hogy reagált?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, esetleg azt is leírnátok hogy mondtátok el neki? Szerintem olyan jó dolog....

2012. okt. 27. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugráltam örömömben amikor megláttam a két csíkot :)

A párom bejött megmutattam a tesztet neki is,és felkapott és magához ölelt :) annyira jó érzés volt.

Tervezett baba volt,tudta hogy csinálom a tesztet,2 hét késés után csináltam,mert előtte,több negatív tesztem volt ciszta miatt,azt hittem újra az,de nem,pocaklakó volt :)


Boldog babavárást mindenkinek :)



35 hkm

2012. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 évet vártunk arra a pillanatra... úgyhogy sírtunk, mint a záporeső. Persze örömünkben :)
2012. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én vigyorogtam mint a tejbetök :)párom is örült neki, de nem fogta föl igazán. most hogy már nő a pocakom és érzi a kislányát rugdosni esett le neki a tantusz, hogy igen tényleg apa lesz :) pedig tervezett baba, csak idő kellett neki, hogy fel fogja.
2012. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első babánál majd kiugrottam a bőrömből, a szívem a torkomban dobogott:D Elterveztem, hogy veszek kiscipőt, vagy csörgőt, és azt adom becsomagolva, ehelyett kirontottam a budiból és az orra alá dugtam a tesztet:)

Mire ő: ez mi? Mondom minek látszik? Akkor... most... terhes vagy??? Vigyorogtam, ő bepánikolt:D Olyan édes volt, látszott rajta, hogy fel se fogja, de megijedt alaposan:) A 12. hetes uh-ig nem is hitte igazán, de azon úgy meghatódott, hogy meg is könnyezte:)


A második babánál szerepet cseréltünk, megcsináltam a tesztet, és bepánikoltam, nem is szóltam, először meg akartam emészteni:) 5 nappal később volt mikulás, addigra beszereztem a kiscipőt, be is csomagoltam és odaadtam. Na majd kiugrott a bőréből örömében, ujjongott, nagyon édes volt:)


Az az érdekes, hogy mindkét gyereket terveztük, mégis ilyen furán reagáltunk - ő az elsőre, én a másodikra:D:D:D

2012. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek volt már, a 3. tervben, de csak 3-4 év múlva, amikor már visszamentem dolgozni, és a kicsi is nagyobb. (épp 1 éves volt májusban). Aztán nem jött meg, és pozitív lett a teszt. Sírva hívtam a férjemet. (ja, védekeztünk, egyszer szakadt ki a gumi, de nem aggódtam,mert nemsokára meg kellett jönnie, mondtam, kicsi az esély, szinte semmi). Eldöntöttük, nem tartjuk meg, a pici is kicsi még. (nem tudom, el tudtam volna-e vetetni, de ezt csak az érzi, aki élt át hasonlót). Aztán mondtam a dokinak, hogy nem. Elküldött azért még 1 uh-ra. Még jó, hogy feküdtem, azt mondta a nő, hogy ketten vannak. Megkérdeztem, viccel-e? Majd leestem az ágyról. A sors iróniája. Ha nem kell 1 gyerek, kapsz kettőt. Röhögőgörcs jött rám, kínomban. Férjemet hívtam, rá is.


Most vagyok 29 hetes.

2012. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, könnyezve olvastam....

gratulálok!!!!!

2012. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

terveztük a babát, 5 hónapja próbálkoztunk, amikor aztán pár napja késett, de a párom mondta, hogy még ne csináljak tesztet, még várjak - előtte volt már negativ tesztem meg volt h késett egy-két napot, szóval nem akarta,h csalódjak. De vasárnap reggel nem birtam tovább (akkor 3 napja késett), ő még aludt én meg felkeltem pisilni és vittem a tesztet.

Aztán befeküdtem az ágyba,magam mellé tettem a tesztet és próbáltam nem lesni mig eltelik az a pár perc. aztán ott volt a két csik :) egyből ráztam fel a páromat és az orra alá nyomtam a tesztet! persze szegény még fel se ébredt,azt se tudta hol van :) aztán örültünk, összebújtunk és tervezgetni kezdtük, hogy hogyan tovább, mit fog szólni a család, hogy fognak örülni ők is stb stb. :)

34 hkm

2012. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!