Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl nehezek a terhestornás...

Nem túl nehezek a terhestornás dvdk? Pédául a Rubint Rékáé?

Figyelt kérdés
én nem tornáztam eddig, de most szeretnék
2008. máj. 21. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tornáztál eddig halál! Nekm 3hétig állandó izomlázam volt tőle! Csináltam végig, ,szerinetm ha minden rendben a terhesség alatt nyugodtan lehet csinálni. Kezdésnek csak az felét javasolom, nehogy túlerőltesd magad!

Sok sikert!

2008. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég unalmas max 20 perc az egész , én kétszer szoktam 20 percet tornászni, mert kevésnek tartom.

Nem nehéz, sőt nagyon könnyű.

22 hetes kismami.

2008. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most olvastam,hogy Kállai Ildikóé jobb,több izmot megmozgat.azt próbálta már valaki?
2008. máj. 21. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, én kállai ildikóra tornáztam végig, sokkal jobb és hangulatosabb, nyugodt. Réka pörög, Ildikó nem. És van mmég egy dvd: Terhességi torna..asszem, most nem tudom megnézni, kölcsönadtam, de azon légzőgyakorlat is van és gáterősítő, én a 2-őt együtt használtam. Úgyértve, felváltva. Most vettem Rékát, szülés után :) De kéééész, az a nő egy őrült :) kemény..

Boldog babavárást!

5 hetes baba anyukája

2008. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem a Rubint Reka fel dvd nem jott be,de szeritnem ha nem tornaztal eddig akkor barmit csinalsz ovatosan kezdj bele.A Kallai Ildikoerol azt hallottam,h jobb,most megveszem azt a dvd-t.

Amugy nem tudom merre laksz,ott nalad nincs kismamatorna?

Mert szeritnem ha idod,es persze penztarcad is engedi akkor nagyon jo,hetente 1x EN is elmegyek,mert tobbszor sajnos nem engedhetem meg magamnak,a tobbit itthon csinalom.

Tenyleg ovatosan kezd bele a tornaba,es szeritnem azert eloszor az orvosoddal beszelj,h O javasolja e neked,mert O ismer teged,es O tudja a terhessegedet,h rendben van e minden.

Nagyon boldog babavarast kivanok

25 hetes kismama

2008. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egyetértek a 4.válaszolóval.Réka pörög,Ildikó nem,de szrintem mindkettő jó és egyik sem mgerőltető.Én akkor szoktam Ildikóval tornázni ha lustább napom van,amugy a Rékával nyomatom.(én tornaztam terhesség elött Rékaval)Ha eddig nem tornaztál,én az Ildikó dvd-jét javaslom kezdésnek mert vannak könnyebben védző gyakorlatok is.A Réka baba-mama tornája sem megeröltető,de lehet,hogy én nem emelgetném a picimet olyan bátran mint ő,nem tudom...merész egy csaj az biztos!Kellemes babavárást és tornázást!:)
2008. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hät akkor énvagyok a välaszadod:D,mert én végig nyomtam a terhességemet a rubint rékära.kicsit färaszto amig megnem szokod,de hajrä.én a helyedben azt välasztanäm,nekem nagyon bejött!de mindig csak azt a periodot nyomd végig amiben éppen vagy!és nyugodtan ällj meg ha elfäradsz,hisz picit késöbb majd toväbb birod,szval nembaj ha megällsz közben.viszont ezt a kazit a 7.honapig csinäld sztem,vagy nagyon nagyon max a 8.ig utäna mär nem.ok réka csinälta végig.sztem szülni is felvételröl ment:D:D,de ö azért évek ota nagy fittneszes,ugyogy sztemmax a 8.ig csinäld,utäna mär semmit.
2008. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát ez attól függ mennyit sportoltál előtte. Én pl alig mozogtam valamit a terhességem előtt. Viszont kb a 16. héttől rendszeresen kismamajógázom! Csak ajánlani tudom, nagyon jó. Nem pörög, hanem nyugtató, mégis átmozgat. Van egy-két gyakorlat, ami nekem nem ment elsőre, gyakorlás kellett hozzá. A 12. hét előtt amúgy sem ajánlanám a pörgős tornákat!
2008. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha eddig nem tornáztál, akkor szerintem ne a Rékáéval kezdj! Meglehet persze azt is csinálni, de szerintem az inkább a "gyakorlott" tornázó kismamáknak való! Kállai Ildikó tornája remek kezdés lehet, bár nekem jobban bejött a 'Terhességi torna' című dvd, amit a Semmelweis Egyetem közreműködésével készítettek el. Nagyon régi felvétel már, de roppant jól átmozgat, relaxáció és légzésgyakorlat is van benne! Torna közben sok érdekes dolgot is mondanak, ami hasznodra lehet!

Mielőtt tornázni kezdenél, beszélj az orvosoddal!

Én a 12. héttől a 20. hétig tornázhattam, most egy időre szüneteltetnem kell az orvosom tanácsára. :(

23 hetes kismami

2008. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!