Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A melleim eddig majd le...

A melleim eddig majd le szakadtak. Most a 9. hét végén, már nem fájnak, csak meg vannak duzzadva, és nehezek, nagyobbak. Ez így normális?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ez nekem is igy volt.Egy ideig nem fájt,feszült.....Aztán nagyon sötét barna lett és most ismét nagyon érzékeny de nem feszül.Az érzékenységet azzal probálom küszöbölni hogy ha nem muszáj nem veszek fel melltartot.Az nagyon szokott idegesiteni!Szerintem ez normális.Én csak azt tudom irni amit én is tapasztalok,hallok más kismamáktol.

Minden jot!

2009. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja!Most 23 hetes kismama vagyok!:-)
2009. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked!


Nekem már van egy gyermekem, és sokat fogytam azóta...melleim megereszkedtek...ajnos. Most viszont újra kikerekedtek. Látszódnak rajta az erek, és alig férek a melltartómban. viszont eddig fájtak is. Mostmár nem...

2009. febr. 4. 22:36
 4/6 Nikcsi ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Igen, velem is igy volt.
2009. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia,nalam is pont igy volt.az elejen naon duzzadtak, fajtak, aztan semmi, csak a bimbok fajtak nyomasra, mst meg par napja ugy elkezdtek fajni es barnulni, h. az osszes melltartom kicsi lett,anyam melltartoja a kisebbek meretueket kell hordanom.xerintem nyugodj meg,

12 heteske

2009. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már nekem sem fájnak úgy, csak épp, ha hozzér valami. Én viszont csak melltartóban bírom, nélküle nagyon kényelmetlen.

Teljesen normális. A 9. hét körül már inkább a növekedés és viszketés a jellemzőbb, nem annyira a fájdalom! Legalábbis nekem ez jött le a tapasztalatokból. :)

8 hetes kismama

2009. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!