Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhestornás dvd létezik?

Milyen terhestornás dvd létezik?

Figyelt kérdés
Nekem itt a közelben nincsen terhestorna, de szívesen elsajátítanék egy két gyakorlatot, ami segítene szülésnél!
2009. aug. 16. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az Ölveckyt (ÖLB) vettem az Alexandriában. Elég régi darab, egy nyávogós hangú nő tartja, az elején majd a falra másztam tőle. De nagyon jó gyakorlatok vannak rajta, meg a végén van relaxáció és légzőgyakorlatok.

Hihetetlen, de amikor csináltam nem fájt semmim. Kihagytam pár napot, akkor már éreztem nagyon, hogy terhes vagyok.

Hallottam még valami Kállai Ildikóról is, hogy az jó. Rubint Rékát viszont nem ajánlom, nagyon erős, csak élsportoló kismamáknak javasolt.

2009. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 16. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

szió

én Rubint Rékára tornáztam és tök jó volt!

36hetes kismami

2009. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!