Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késés kb 3 napja vagy lehet...

Késés kb 3 napja vagy lehet hogy több is lehetek babás?

Figyelt kérdés
szerintetek? Sziasztok! Volt valaki hasonló helyzetben mint most én? A mensim nem pontos sosem, volt már 28 napos, de átalgban 32-34 között mozog. Most is késik, szept.16. án jött meg, azóta semmi. A ciklus.hu oldalon 19. írták. Már magam sem tudom hol járok. Túl vagyok már pár sikertelen terhességen ezért vagyok elkeseredve. Múlthét szerdán teszt neg. Csüt barnázás, azóta semmi, csak ma görcs. Semmi terhességi előjel. Nincs mellfeszülés, tök száraz vok, viszont torokgyulladásom van. Ez befolyásolhatja a késést? Lehetek még babás? nődoki.29.én

2012. okt. 22. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ma megyek házidokihoz mert akar csinálni vértesztet, hogy tényleg terhes vagyok-e mielőtt beutal a nőgyógyászhoz. Külföldön élek, és sajnos itt ilyen bonyolult :(
2012. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

okés!!! várom!!! merre laksz?

én vettem ma tsztet,sajnos negatív,de még reménykedem.... :)

2012. okt. 24. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!