Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késés kb 3 napja vagy lehet...

Késés kb 3 napja vagy lehet hogy több is lehetek babás?

Figyelt kérdés
szerintetek? Sziasztok! Volt valaki hasonló helyzetben mint most én? A mensim nem pontos sosem, volt már 28 napos, de átalgban 32-34 között mozog. Most is késik, szept.16. án jött meg, azóta semmi. A ciklus.hu oldalon 19. írták. Már magam sem tudom hol járok. Túl vagyok már pár sikertelen terhességen ezért vagyok elkeseredve. Múlthét szerdán teszt neg. Csüt barnázás, azóta semmi, csak ma görcs. Semmi terhességi előjel. Nincs mellfeszülés, tök száraz vok, viszont torokgyulladásom van. Ez befolyásolhatja a késést? Lehetek még babás? nődoki.29.én

2012. okt. 22. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En nem voltam igy de ha babat szeretnel kivanom neked h az legyen!!! Szerintem hetvege fele tesztelj , vagy ha 29. En mesz nodokihoz es addig kibirod, uh-n talan lat mR vmit. Vagy nem tudom!;(

Szoritok!

Ird meg mi volt!!

2012. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mara Acoma ***** válasza:
Lehetsz persze:-) Várj pár napot és tesztelj. De még ezt nem lehetne késének nevezni, majd ha már eltelt egy hét attól a naptó, hogy meg kellett volna jönnie. +- 2-3nap még normális ha csúszi, mert az bármitől lehet pl. túl sok C-vitamint fogyasztottál, stressz meg persze a babóca sincs kizárva. Ne türelmetlenkedj:)
2012. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Elég kezdő vagyok még itt :)

Türelmes vagyok most kivételesen,:) ( ellentétben a többivel)csak a doki ezért nem mert felírni antibiotikumot..bár én mondtam h tuti nincs baba..

Igazábol azt nem tudom h 16.vagy most 19.től számoljak.. ( bár sztem az utobbi)

megírom mindenképpen h mi lett!

2012. okt. 22. 12:52
 4/12 Mara Acoma ***** válasza:
Várjuk:-) Szurkolunk:-)
2012. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem pontos a mensim. Nagy átlagban 24-25 naposak a ciklusok max 26. Tegnapelőtt 28. napon nagyon enyhe barnázás volt. 29.napon is volt de mégkevesebb. Pozitívat teszteltem (29. napon):) Remélem az orvos is megerősíti a hírt.
2012. okt. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat tegnap 28. napon. :)
2012. okt. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"child"...de jó neked!! ezer gartula!!!! :)

Még nem jött meg,reménykedem h 1 jó darabig nem is fog:),pedig tergnap este úgy görcsöltem..,de szerintetek 1 megfázás vagy erős köhögéses betegség befolyásolhatja?,ja és ég mindig nincs mellfeszülés..sem..

2012. okt. 23. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem egy kicsit. Éppen ezért nem is gyanakodtam terhességre, azt hittem egy sima késés lesz. :)
2012. okt. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Húúú..remélem nekem is az lesz...ma már kora reggeltől ismét görcsölök..veszek tesztet....majd kierül... :)

most adtál nekem 1 kis reményt..köszii :)

2012. okt. 24. 09:32
 10/12 A kérdező kommentje:
Írd majd meg h mit mondott a dokid!!!! :)szurkolok!!
2012. okt. 24. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!