Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne kedvetek tippelni? (nem...

Lenne kedvetek tippelni? (nem és hét)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2012. okt. 21. 07:46
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Elmondod a helyes választ?

Itt vagy még?

2012. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Itt vagyok,bocsánat csak most értem haza! :)

Huhh bevallom őszintén,h már egy kicsit félek ide bármit is írni.

Annyira jó,h mindenki megosztotta itt velem a véleményét...csak azt mondjátok meg,h ez kit érdekel??? :O

Először is nem vagyok cigány,másodszor pedig nem az állam fogja felnevelni,hanem anyukám lesz a gyámja.

Nem lennék jó anya,nem vagyok elég felelősségteljes? De jó nektek,h így ismertek... :D Szerintem 16 évesen,mire szülök 17 leszek már lehetek ugyan olyan jó anya és párom(18) ugyan olyan jó apa,mint egy 30 éves.

Miből fogom felnevelni? Leírtam már párszor,de a családom,párom családja és mindenki mellettem áll!!

Esemény utánit pedig azért nem vettem be,mert nem tudtam. Pontosabban fogamzásgátlót szedtem. Külföldön voltunk és nem vittem magammal. Előtte 3x nem vettem be. Őszintén fel se tűnt. Az pedig,h buli után csináltuk az már szerintem mellékes. 5. nap amikor észre vettem,h nem szedem akkor meg már késő lett volna az esemény utánihoz,fogamzásgátlót meg jó,h nem vettem be,mert a babának attól nagyon komoly baja lehetne.

Szerintem meg fogok tudni birkózni ezzel a feladattal. :-))

20 hetes és 2 napos vagyok. :)

2012. okt. 21. 20:28
 33/37 anonim ***** válasza:
És lány, vagy fiú?:)
2012. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Lány! :-))
2012. okt. 21. 21:06
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi közötök van hozzá, hogy hány éves? Nem mindegy az nektek? Talán nektek kell majd bármit is segíteni ennek a gyereknek a pocakban? Szerintem nem! Ha 16 éves, ha nem, senkinek semmi köze hozzá. Ő vállalta! Én is vállaltam volna ha 16 évesen estem volna teherbe! Belőle is lehet jó anya, aki megad mindent a picinek! Senkinek sem kötelező 30 felett szülni szerintem!! Én 18 vagyok, engem is piszkálnak! Mégis megtudjuk oldani a helyzetet! Gratulálok kérdező a pocakodhoz! Boldog babavárást! 22 hkm :)
2012. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Neked is. :)

2012. okt. 21. 22:01
 37/37 anonim ***** válasza:

gratulálok a babához és ne is foglalkozz a gonoszakkal :) 18 voltam amikor teherbe estem, megbámulnak miatta, de nem is érdekel :) te se foglalkozz vele, örülj a kisbabádnak :) boldog babavárást


19 éves 30 hkm

2012. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!