Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne kedvetek tippelni? (nem...

Lenne kedvetek tippelni? (nem és hét)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2012. okt. 21. 07:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

sok gonosz boszorkány!!!!! undorítóak vagytok! ez a véleményem! az ember igenis hibázik! csak az törhet pálcát a feje fölött aki még nem hibázott! és ha most terhes lett..az talán sokkal jobb lett vna ha elveteti?!akkor meg azért károgtok!itt két rossz döntés közül talán a kevésbé rosszat hozta meg.miért nem fogadjátok el mások boldogságát? azért mert 16 éves? az jobb ha vki 30 évesen a 6. abortuszra megy el?

egyszerűen ez nekem hihetetlen.

2012. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
44%
nekem annyi hihetetlen hogy tudatában volt hogy nem védekeztek és így 16 évesen nem vett volna meg egy eseményutánit hogy ne legyen terhes,mert valljuk be ő tuti nem fogja felnevelni,a mai lányok erre nem képesek erre meg kell először érnie egy nőnek és fel kell nőnie,szóval nem akarom én őt bántani...de tudta mit tesz,és nem tett az ellen hogy gyerek fejjel ne gyereket kelljen szülnie,jó oké nagy buli terhesnek lenni meg minden de ez is csak egy gyerek fejében nagy buli mert amúgy ha felfogja vagy fel tudná fogni ez egy nagy fellelőségvállalás egy másik életért,mert enni fog kérni meg cipő kell rá meg stb..stb és neki még iskolája sincs ,miből vesszi majd meg neki??...hova ez a sietség.hova???boszorkány vagyok bizony és ez számomra nem sértés,DE GYEREKET VÁLLALNI FELLELŐSÉG!!!!!!!!!!!!!!na...
2012. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
92%
Én a kérdezőt megvédem,mert 16 évesen jó anya lesz,és bátor
2012. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

én boszorkányoztam!


kedves utolsó!

teljesen egyetértek addig veled,h nem így kellett volna..de..már így történt! hidd el h biztos nem egyszerű neki most.ilyenkor már nem támadni kellene..mert elvesszük a maradék önbizalmát is a babával kapcs. és én csak reménykedem h tényleg jó édesanya lesz..ha nem.. na akkor lesz a itt a baj! a kor nem mindig garancia a jó anyasághoz!

2012. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Mindenkinek meg van a maga véleménye!


Kedves kérdező elárulod nekünk mi a helyes válasz? :)

2012. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne bántsátok már ennyire szerencsétlent. nem korhoz kötött hogy valaki jó anya legyen. egy 30 éves is lehet rossz anya és egy 16 éves is lehet jó, nem tudhatjátok, ne itéljétek el. nem azt kérte hogy bíráljátok a döntését hanem játszani akart ő is. én megvédelek kedves kérdező és várom a választ a kérdésedre :)
2012. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
32%
garatulálok,te hülye csigánylány.
2012. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ne haragudj,ha udvariatlan vagyok,de nagyon érdekelne az életed most. Iskolába jársz? Ott mit szólnak hozzá? Az utcán nem szoktak megszólni? És úy egyáltalán mindenre kíváncsi vagyok! Remélem válaszol nekem!

Ja amúgy a tippem. 24. hét és kislány.

2012. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
Itt vagy kedves kérdező?
2012. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Istenem, ne bántsátok már! Nem ő az első és egyetlen, aki 16 évesen teherbe esett!

Nem feltétlen rosszabb anya, az aki ennyi idősen anya lesz, mint aki 40 évesen. Sőt, akár még jobb is lehet, ki tudja..

2012. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!