Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvassátok el légyszi! Főleg...

Olvassátok el légyszi! Főleg tapasztalt kismamák! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
majdnem 13 hetes kismama vagyok első babával,24 éves.Eddig minden rendben volt,semmi baj,minden vizsgálat rendben.Tegnap felfedeztem pár barna cseppet a t.betétemen.kb 2-3 csepp.Délután megint.Bementünk az ügyeletre ahol nagyon alaposan megnéztek uh-val és semmit nem találtak ami bajra utaló,nincs haematóma sem,a babám eleven volt.De ma reggel megint van,most láttam,nem sok de van.Mit csináljak?Most megint menjek be?Volt valaki ilyen helyzetben?

2012. okt. 19. 07:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia!én nekem 26 hetesen volt pár csepp ilyenem!mi is szaladtunk egyből az ügyeletre,de nálam sem találtak semmit!a védőnőm is meg az ügyeletes is azt mondta,hogy amíg nincs mellé erős görcsölés,addig ne aggódjak!ennyivel meg is elégedtem,meg azóta nem is volt!nem tudok neked tanácsot adni...talán menj el nőgyógyászhoz...hátha ő okosabb!jah:nekem még annyit mondott a védőnőm,hogy próbáljam meg kiszámolni,hogy mikor kellene menstruálnom,hanem lenne babó,mert még az is lehet,hogy erre emléxik a szervezetem én ezért van az a pár csepp!
2012. okt. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha NEM lenne babó(ez kimaradt az egyik mondatrészemnél)
2012. okt. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Elvileg hétfőn kellett volna megjönnie ha nem lennék terhes.De tényleg alig van valami barna de akkor is van és ijesztő.Tényleg minden rendben volt tegnap a kórházban,ezért nem értem.
2012. okt. 19. 07:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Én mennék megint az ügyeletre!

Abból hogy megint megnéznék semmi sem lesz, inkább nyugtassanak meg!

Na meg lehet másik orvos lesz, aki lehet mást lát...

2012. okt. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én bemennék inkább, ez nem jó! Lehet, hogy nem lesz semmi baj, de mi van ha mégis. Nekem rutascorbint , magnéziumot ajánlottak, kismama vitamint, plusz hetekig feküdtem, mert nálam se találtak semmit, de barnáztam. Nem merték azt mondani, hogy semmi baj.
2012. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a 7-15. hétig, mint később kiderült a méhlepény a méhszájon volt és ez okozhatta a barnázást.
2012. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha van saját nőgyógyászod, hívd fel. Ha nincs, akkor menj el az sztk-ba (akihez járni szoktál.) Vagy leaglább a védőnőt hívd fel, hogy mi a teendő.
2012. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kissbe ***** válasza:
100%
23hetes kismama vagyok.6hetesen véreztem először,azóta veszélyeztetett vagyok.12hetesen kiderűt,hogy a méhlepény részben fedi a méhszájat.13 hetesen kiderűlt,hogy hematómám van,kaptam rá rutascorbint,ezt 5 hétig szedtem,mert nem akart elmúlni,és csak pihizni lehetett,sokszor csk barnázás volt,de azt mondta az orvos,az is vér,csal alvadt.3hétig semmi nem volt.Aztán 16hetesen egyik reggel elöntött a vér,borzasztó volt.Akkor bent tartottak 2hétig,magnézium infúziókat kaptam,minimum 3liter vizet kell innom.Szerintem menj be a kórházba,nekem azt mondta az orvos az elejétől kezdve,hogy ha egy két csepp van is rögtön menjek be.Inkább feleslegesen menjek,mint egyszer ne...
2012. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a saját megnyugtatásodra való tekintettel mindenféleképpen menj be
2012. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj. A barnázás sosem jó jel.
2012. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!