Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól mehetek táppénzre?...

Mikortól mehetek táppénzre? Nagyon aggódom, tanácsok tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
21/L vagyok kiderült terhes vok van munkám júl 25től be vok jelentve.Egy büfében dolgozom lakókocsi se fűtés semmi és bejött már a hideg.Pályakezdőként kapja a fönököm a támogatást rám és félek elmondani h terhes vok.Szerintetek mikor mehetek táppénzre?Vissza kell fizetnie a támogatást amit edig kapot rám?Fizetni fog utánam?Félek a haragától.tanácsaitokra kíváncsi vagyok és tapasztalatokra.Féltem a magzatot már most táppénzre mennék.Előre köszönöm.
2012. okt. 17. 22:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Az egész terhességedet nem fogod tudni táppénzen tölteni, muszáj megmondanod, hogy terhes vagy.
2012. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
és ha veszélyeztetett vok akkor sem?Nagyon félek elmondani!
2012. okt. 17. 22:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy hordozható hősugárzózott és vidd oda. Mennyire van szüksége a pénzre? Mert ha nincs meg a 365nap munkaviszonyod akkor csak gyest fogsz kapni.
2012. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én vegyek hősugárzót?A gyes az mennyi?Egyébként felmondhatok mi a hátránya?
2012. okt. 17. 22:38
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A gyes családival együtt 40. ezer körül van.
2012. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem ártana kicsit tájékozódnod, nagyon nem vagy képben, úgy veszem észre...
2012. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Figyelj már ide!Azért írok ide mert nem vagyok képben.az ilyen emberekre nem vok kíváncsi!21/L vagyok, és első terhességem.
2012. okt. 17. 22:49
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb jelentsd be neki, hogy terhes vagy, mert innentől és a "védettséged", miszerint nem küldhet el. Elvileg jó, ha ezt írásban teszed, hogy legyen nyoma. Ha táppénzre mész, ahhoz nincs semmi köze, ha be vagy nála jelentve, nem küldhet el.


Esetleg kérdezz meg ezzel kapcsolatban szakértőt, vannak ingyenes tanácsadók neten is (pl. csaladinet.hu-n "tb-szakértő".

(De ha kérdezel tőle, mellőzd a "vok" szót...)

2012. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

innentől él a "védettség" ... elírtam.


És lehet, hogy mérges lesz a főnök, de nem számít. Be vagy jelentve???

2012. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom télen csak lesz valami fűtés a lakókocsiban?
2012. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!